Help for English

Velká seriálová soutěž 2009

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2009

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 15 lety

Chtěla jsem se zeptat – dají se ty znělky stahovat? Zkoušel jste to někdo? Protože když někdy spěchám, nemám třeba tolik času na poslechnutí a ráda bych si je poslechla pozorněji později.

Re:

Ne, stahování tu neumožňujeme… ale je jasné, že když to někdo s počítači umí, jistě se mu ten záznam pořídit podaří.

Prosím, já bych se chtěla jenom zeptat, jestli ty páry v dnešnlím úkolu, můžou být i z jiné série než kterou tady můžeme vyhrát, díky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucii vložený před 15 lety

Prosím, já bych se chtěla jenom zeptat, jestli ty páry v dnešnlím úkolu, můžou být i z jiné série než kterou tady můžeme vyhrát, díky :-)

Re:

Ano, můžou.

Můžu mít víc dvojic z jednoho seriálu? Děkuji

Odpověď už mám :oops:

No já si to myslel, že určitě bude možnost poslat odpovědi už dnes :) Ještě musím ale počkat na jednu otázečku, která mi utekla :)

uf

tazke rozhodnutie lebo si niesom 100% ista odpovedami ale idem to risknut :-P … taka sanca ako teraz asi v zaverecnom zrebovani nebude :)aj ked mi bude luto ze uz nebudem mat motivaciu hladat odpovede na dalsie otazky … hlavne tie zvucky ma celkom bavili :)

posláno

Tak jsem to také riskla :-) Možností, kde se splést byla spousta, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Ale hledat odpovědi budu tak jako tak dál :-)

OMG! Vim, ze tohle uplne nepatri k tematu, ale prave hltam zaver prvni serie Gossip Girl, o kterych bych bez soutezi na HFE vubec nevedela, coz by byla pro me velka skoda…takze proste a jednoduse DIKY Vam!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

OMG! Vim, ze tohle uplne nepatri k tematu, ale prave hltam zaver prvni serie Gossip Girl, o kterych bych bez soutezi na HFE vubec nevedela, coz by byla pro me velka skoda…takze proste a jednoduse DIKY Vam!

Re:

no ja som sa dozvedela o gossip girl tiez z tychto stranok a prave ten serial sa mi podarilo tuto vyhrat :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 15 lety

Re:

no ja som sa dozvedela o gossip girl tiez z tychto stranok a prave ten serial sa mi podarilo tuto vyhrat :)

Re: Re:

jee, tak to dodatecne gratuluji!:-) ja jsem ted dokoukala prvni serii a jsem uplne nadsena!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

Re: Re:

jee, tak to dodatecne gratuluji!:-) ja jsem ted dokoukala prvni serii a jsem uplne nadsena!!!

Re: Re: Re:

hehe no … XOXO sme s kamoskami na konci SMS pouzivali este asi tri mesiace … ale teraz nas to uz preslo … aj ked obcas to niekoho napadne :-D

Q. 16

tedy ta dnešní znělka je snad nejhorší ze všech.. :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka.H vložený před 15 lety

Q. 16

tedy ta dnešní znělka je snad nejhorší ze všech.. :shock:

Re: Q. 16

Další vteřinovka :-) tak skutečně netuším, kolik těch znělek zbude na tu vylučovací metodu :D

Též blahopřeji první vítězce

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.