Help for English

Vyhodnocení velké seriálové soutěže 2009

Komentáře k článku: Vyhodnocení velké seriálové soutěže 2009

 

Gratulace

Velká gratulace všem výhercům a výherkyním :-D

Neuvěřitelné

Dobrý den všem, nevěřím vlastním očím!!! Na tenhle web chodím od roku 2005 (zaregistrovala jsem se až 2009 jen kvůli soutěžím) a mám ho moc ráda. Ale teď ho přímo zbožňuju :-D Gratuluju všem výhercům a moc děkuju :-)

Congrats! :)

Paráda

Wau. Tak se na mě opět po delší době usmálo štěstí v nějaké soutěži. Nakonec se tedy vyplatilo, že jsem odpovědi na otázky včera vyhledával až skoro do půlnoci. :)

Už se na nějaký ten seriálek moc těším a velice jsem zvědavý co tam na mě zbyde (mezi výherními seriály jsou mé dva nejoblíbenější seriály, ale moc nevěřím tomu, že na mě jeden z nich zbyde). :)

Také moc gratuluji :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 15 lety

Paráda

Wau. Tak se na mě opět po delší době usmálo štěstí v nějaké soutěži. Nakonec se tedy vyplatilo, že jsem odpovědi na otázky včera vyhledával až skoro do půlnoci. :)

Už se na nějaký ten seriálek moc těším a velice jsem zvědavý co tam na mě zbyde (mezi výherními seriály jsou mé dva nejoblíbenější seriály, ale moc nevěřím tomu, že na mě jeden z nich zbyde). :)

Re: Paráda

Úplně jsem zapomněl…Moc gratuluji všem ostatním výhercům.

Gratuluji všem výhercům! Soutěž byla pěkná, i když velice těžká (pro mě). Mám proto radost, že jsem poznala všechny hudební úryvky, ani jsem v to nedoufala. Od správného typu jsem taky nebyla daleko. Třeba se štěstí usměje příště. :-) Děkuji za skvělé stránky!

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 15 lety

Re: Paráda

Úplně jsem zapomněl…Moc gratuluji všem ostatním výhercům.

Re: Re: Paráda

Zase ti gratuluji :) Samozřejmě, že i ostatním.

Moje seriály

Ještě posílám info pro ostatní, abyste věděli, co na vás ještě čeká :-) Já si vybrala Six Feet Under, How I Met Your Mother a Desperate Housewives.

Také gratuluji, užijte si výhry.

gratulujem :-)

Tak tomu říkám předvánoční překvapení :) Že se na mě v téhle moc fajn a zábavné soutěži s mnoha super seriály usměje štěstí bych doopravdy nečekal:) Děkuju moc a a všem výhercům gratuluji!

Gratuluji. Kolik lidí se tedy zúčastnilo? Nějak to nemůžu najít. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od anta01 vložený před 15 lety

Gratuluji. Kolik lidí se tedy zúčastnilo? Nějak to nemůžu najít. Děkuji.

Re:

„přesná stovka“

Také se připojuji ke gratulacím ostatním výhercům:)
Tohle bylo krásné předvánoční překvapení, vybrala jsem si Veronicu Mars a Stargate Atlantis.
Moc děkuju

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.