Help for English

Vyhodnocení velké seriálové soutěže 2009

Komentáře k článku: Vyhodnocení velké seriálové soutěže 2009

 

gratulace

Moc gratuluji výhercům! :) na mě se štěstí neusmálo, snad příště ;)ale jinak to byla moc dobrá soutěž! :)

Taky jsem nejdřív nevěřila, že jsem vážně vyhrála. V neděli mám narozky, takže tohle je takový krásný dáreček nejen předvánoční :-) Samozřejmě moc blahopřeji i všem ostatním výhercům! :-)

Gratuluji vítězům,
taky je mi útěchou,že jsem měla odpovědi správně i když hlavně s pomocí mojí „dušinky“ :-D

A co Poe?

Tak jsem nic nevyhrála, i když mi děti pomáhaly hádat znělky…nevadí, třeba jindy. A pane Vít, bude vyhodnocení Poea? Jsem už jak na trní…to napětí mě zabije…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

A co Poe?

Tak jsem nic nevyhrála, i když mi děti pomáhaly hádat znělky…nevadí, třeba jindy. A pane Vít, bude vyhodnocení Poea? Jsem už jak na trní…to napětí mě zabije…

Re: A co Poe?

Máme v plánu to do vánoc vyhlásit, tak, abychom ceny stihli zaslat ještě před ‚ježíškem‘. Nebojte, nezapomněli jsme.

Taky všem gratuluji a snad jindy se na mě taky usměje štěstíčko :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: A co Poe?

Máme v plánu to do vánoc vyhlásit, tak, abychom ceny stihli zaslat ještě před ‚ježíškem‘. Nebojte, nezapomněli jsme.

Re: Re: A co Poe?

Tak to jsem ráda, díky. Nechtěla jsem Vás honit, vím, že toho máte hodně…

Přidávám se ke gratulacím :) Mě nejvíc potěšilo, že jsem měla dobře alespoň ty otázky, na které jsem zaslala odpověď, poněvadž jsem je taky dohledávála až téměř do uzávěrky. Vytipovala jsem si 15 nejschůdnějších otázek a teď mě mrzí, že jsem vynechala tu sedmou otázku s mým nejoblíbenějším seriálem :) (i když je pravda, že ten by asi jako nevybraný nezůstal :) Dokonce jsem se téměř trefila i u 1. otázky, kdy jsem měla rozdíl „jen“ o 12 korun, ale to netusim, proc jsem furt ještě k tomu chtěla dohledat „poštovné a balné“ :)

Asi jsem zvědavá, ale kdo vyhrál tu poslední cenu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Asi jsem zvědavá, ale kdo vyhrál tu poslední cenu?

Re:

Poslední seriál (co zbyl) bys seriál ALIAS. Vyhrála ho uživatelka danae13 (16851) z Vrchlabí, protože ho měla v preferencích na prvním místě (jako jediná).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.