Help for English

Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

 

Super!

Vážený pane Víte, teprve včera jsem objevila tyto stránky a jsem nadšená. S angličtinou válčím docela dlouho díky učitelům, kteří nejsou k ničemu. Je mi líto, že jsem tu soutěž nenašla dříve jistě bych to zkusila, ale teď je pozdě.
Jen doufám, že tyto stránky neskončí.
Moc díky :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dark vložený před 15 lety

Super!

Vážený pane Víte, teprve včera jsem objevila tyto stránky a jsem nadšená. S angličtinou válčím docela dlouho díky učitelům, kteří nejsou k ničemu. Je mi líto, že jsem tu soutěž nenašla dříve jistě bych to zkusila, ale teď je pozdě.
Jen doufám, že tyto stránky neskončí.
Moc díky :shock:

Re: Super!

Nebojte, neskončí.

otázka č.9 ????

jenom anglické postavy nebo i „britské“ (tzn. třeba skotské)??? Díky za vyjasnění.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 15 lety

otázka č.9 ????

jenom anglické postavy nebo i „britské“ (tzn. třeba skotské)??? Díky za vyjasnění.

Re: otázka č.9 ????

Asi můžete i skotské.

č.9.

Díky moc.

Wow, dnešní otázka se mi moc líbí, jen to přeložit..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Wow, dnešní otázka se mi moc líbí, jen to přeložit..

Re:

Přeložit?

Dneska uplně nejlepší otázka!!!

Ještě že těch otázek správně musí být jen 15, uf! :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Přeložit?

Re: Re:

tuším, že hledala informace na anglických stránkách, jinak mě nic jiného taky nenapadá :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hooxx vložený před 15 lety

Dneska uplně nejlepší otázka!!!

Re:

jj taky se mi líbí

Re:

„Je zakázáno zveřejňovat, vyměňovat, nabízet i poptávat soutěžní otázky kdekoliv na stránkách Help for English (v komentářích, v diskusním fóru atd.) Kdo by toto pravidlo nerespektoval, bude vyloučen ze soutěže.“

..tzn. jste vyloučen už předem, nemám pravdu?

Utelko

Kurníík otekla mi otázka číslo šest :( :-(

otázka č,11 ????

Je po sedmé ráno a čekám na otázku. Jdu na 24hod. směnu, tak mi asi unikne. Škoda. Taky mito ale hlásí, že na stánce došlo k chybám. Tak nevím.
Díky za vysvětlení

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 15 lety

otázka č,11 ????

Je po sedmé ráno a čekám na otázku. Jdu na 24hod. směnu, tak mi asi unikne. Škoda. Taky mito ale hlásí, že na stánce došlo k chybám. Tak nevím.
Díky za vysvětlení

Re: otázka č,11 ????

Omlouvám se, snad jste ji ještě stihl.
O chybě nevím, kdyžtak se ozvěte na mail, budeme chybu hledat. Mohl to být jen krátkodobý výpadek.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.