Help for English

Soutěž o seriál SIX FEET UNDER na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál SIX FEET UNDER na DVD

 

Tak to je báječná zpráva

vlastně dvě, 1) je tu soutěž, už se těším 2) máme nového sponzora.
Jako pravidelná uživatelka HFE posílám poděkování Jazykové škole EVC.

JEEEJ

konecne zase sutaz do ktorej sa mozem zapojit :-) … a ten sponzor je super …

paráda :-) děkuji moc sponzorovi. Tenhle seriál mě zaujal už při velké seriálové soutěži, tak třeba se mi poštěstí ho vyhrát :)) (nebo spíš ne :D )

Úžas a poděkování

Pane Vít, doposud jsem obdivoval Vaší kreativitu, odhodlanost a pracovitost a především to, že vše nám to poskytujete zdarma. Teď žasnu, když se dočítám, že předchozí soutěže jste dotovali z vlastní HFE kapsy. Myslel jsem, že byly sponzorované. Klobouk dolů. Angličtina je mé hobby a za svůj život jsem potkal pouze dva lidi, které považuji za mistry angličtiny a své vzory. Vy jste jeden z nich. Děkuji za vše.

Jej tak to se těším, tento seriál mě láká už delší dobu abych si na něj koukl, děkuji za takovou soutěž hned po Novém roce :-D

Opravdu super zpráva! Je prima, že o tento web mají zájem i takové organizace a že přispějí takovými krásnými cenami.. Všem moc díky a těším se na soutěž!

Tuhle soutěž si nemůžu nechat ujít, už se těším. Six Feet Under ani neznám. Je dobrý, že máte teď stálého sponzora.

Aj ja vám gratulujem za sponzora.Vidím, že tu nie som jediná zo Slovenska a chcem sa vám poďakovať, že možem súťažiť. :-)

Díky

Díky moc za soutěž,při zábavě se člověk vždycky nejvíc naučí 8-) A je bezva, že se EVC rozhodlo tento web sponzorovat, také jim patří velký dík.

whoopee

Tak to je super! :)

Jdu do toho

Výborně, další soutěž.V takové soutěži jsem sice ještě nebyla ale proč to nezkusit. Zase se posunu o kousek dál ve znalostech. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Christopher Robin vložený před 15 lety

Úžas a poděkování

Pane Vít, doposud jsem obdivoval Vaší kreativitu, odhodlanost a pracovitost a především to, že vše nám to poskytujete zdarma. Teď žasnu, když se dočítám, že předchozí soutěže jste dotovali z vlastní HFE kapsy. Myslel jsem, že byly sponzorované. Klobouk dolů. Angličtina je mé hobby a za svůj život jsem potkal pouze dva lidi, které považuji za mistry angličtiny a své vzory. Vy jste jeden z nich. Děkuji za vše.

Re: Úžas a poděkování

Naprosto se ztotožňuji s Robinem a moc děkuji za možnost se zde zdokonalovat

Soutěže se oficiálně sice nezúčastním,ale těším se alespoń na sledování a komentáře.Budu držet palce těm, kteří mi jsou na tomto webu sympatičtí.A budu získávat zkušenosti.Třeba příště,až budu víc umět.

Vřelé díky za Vaši nesmírnou obětavost. S takovou jakou máte Vy, pane magistře, p. Svozílek i ostatní Vaši spolupracovníci se dnes setkáváme jen zřídka. Díky.

Super, jednim slovem proste super. Urcite se zucastnim a budu doufat ve vyhru :). Jen tak dal a vrele diky

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.