Help for English

Daily English Crumbs: Nová rubrika pro naše čtenáře

Komentáře k článku: Daily English Crumbs: Nová rubrika pro naše čtenáře

 

I'm very excited about it. Thank you. Good luck with your new column Daily English Crumbs.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od epro vložený před 15 lety

Bezva, taky se moc těším..

Re:

No, co se týká stíhání, když se podívám na svůj barvičkami pomalovaný diář, taky to moc nechápu :D ale když tady čtu reakce na pouhé zveřejnění informace o té rubrice, je mi jasné,že musím makat, abych nezklamal… je to zavazující, ale motivující a příjemné

to je bezva! už se moc těším, děkuji :)

Výborný nápad

Ano, je to výborný nápad, protože opakování je matkou učení.Čím více opakujeme, tím lépe fixujeme v mozku. Děkuji :-D

Bezvadný nápad :) Už se těším na únor :) Držím palec, ať se daří :)

Sounds really goood:)

skvělé už se těším na pondělí

Moc děkuji za další důvod,proč být na těchto skvělých stránkách každý den! :-)

Už se těším, protože jen díky těmto stránkám se na angličtinu dívám pravidelně.

Jsem moc ráda, že se může těšit a zapojit i začátečník.Učení hrou–kdo to jen řekl?(víme)

zvědavá

jestli se můžu zeptat a toto připravujete se svou partnerkou, která s vámi připravuje i stránky pro portugalštinu, nebo sám? Mate mne odkaz – lamanai 2– to jste přeci dva ? vždyť vy tu máte sám pár článků a perfektní písničky, obzvláště " Circles" moje oblíbená a tak by mne zajímalo, jestli tenhle nápad parádní je jen váš, nebo se podílí i Jitka de… a zbytek si to nepamazuji :-D
omlouvám se.
Je to prkotina, ale stejně jsem zvídavá.
Kdybych chtěla soukromou zprávu, aby došla. Lepší by byl pak odkaz přímo na Vás.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

zvědavá

jestli se můžu zeptat a toto připravujete se svou partnerkou, která s vámi připravuje i stránky pro portugalštinu, nebo sám? Mate mne odkaz – lamanai 2– to jste přeci dva ? vždyť vy tu máte sám pár článků a perfektní písničky, obzvláště " Circles" moje oblíbená a tak by mne zajímalo, jestli tenhle nápad parádní je jen váš, nebo se podílí i Jitka de… a zbytek si to nepamazuji :-D
omlouvám se.
Je to prkotina, ale stejně jsem zvídavá.
Kdybych chtěla soukromou zprávu, aby došla. Lepší by byl pak odkaz přímo na Vás.

Re: zvědavá

Jitka je skvělá v portugalštině a hodně šikovná na psaní článků, ale v angličtině je sama studentkou. O nápadu si přečetla jako Vy v tomto článku a hned mi psala, že se jí to moc líbí. Lamanai2 je můj druhý účet, který jsem si založil, když mi chvíli nefungoval první, a také jsem chtěl, aby Jitka byla při zadávání článků na portugalský web také vidět, protože si to moc zaslouží. Nerad si připisuji cizí zásluhy. Takže to vzniklo nějak takhle :) nicméně na tento účet chodím jen já, je to jen kvůli zadávání článků do systému, pro které používáme stejný kód. Co se týká inspirace, věnuji se psaní (próza, poezie) a chtěl jsem letos v Plzni otevřít kurz tvůrčího psaní, tak jsem po cizojazyčných webech čerpal nápady a teorii – narazil jsem na jednu dnes již nefunkční stránku s jakýmisi Daily Tips, kde byly drobné nápady pro každodenní psaní. Šuple navíc trpí přetlakem nápadů na angličtinu a protože v jazykovce jako doplňkové zaměstnání učím jen dva kurzy týdne, přišlo mi škoda to nevyužít. Tolik ke genezi Daily English Crumbs :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 15 lety

Re: zvědavá

Jitka je skvělá v portugalštině a hodně šikovná na psaní článků, ale v angličtině je sama studentkou. O nápadu si přečetla jako Vy v tomto článku a hned mi psala, že se jí to moc líbí. Lamanai2 je můj druhý účet, který jsem si založil, když mi chvíli nefungoval první, a také jsem chtěl, aby Jitka byla při zadávání článků na portugalský web také vidět, protože si to moc zaslouží. Nerad si připisuji cizí zásluhy. Takže to vzniklo nějak takhle :) nicméně na tento účet chodím jen já, je to jen kvůli zadávání článků do systému, pro které používáme stejný kód. Co se týká inspirace, věnuji se psaní (próza, poezie) a chtěl jsem letos v Plzni otevřít kurz tvůrčího psaní, tak jsem po cizojazyčných webech čerpal nápady a teorii – narazil jsem na jednu dnes již nefunkční stránku s jakýmisi Daily Tips, kde byly drobné nápady pro každodenní psaní. Šuple navíc trpí přetlakem nápadů na angličtinu a protože v jazykovce jako doplňkové zaměstnání učím jen dva kurzy týdne, přišlo mi škoda to nevyužít. Tolik ke genezi Daily English Crumbs :)

Re: Re: zvědavá

bezvadné, děkuji za vyčerpávající odpověď.

poklona

Vaše články jsem objevila až dnes a chtěla bych vám poděkovat,jste úžasní.S nadšením se prokousávám angličtinou a s vámi to určitě dokážu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.