Help for English

Soutěž o seriál THE BEAST na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE BEAST na DVD

 

Tohle si nechat ujít nemůžu! :-)

Hurá :-)

Bezva! Už je desátého???

V upoutávce na článek máte chybný měsíc: „Soutěž probíhá 10. – 21. ledna 2010.“ :-)

To vypadá moc zajímavě, tenhle seriál neznám, zvláštní :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evaf vložený před 15 lety

V upoutávce na článek máte chybný měsíc: „Soutěž probíhá 10. – 21. ledna 2010.“ :-)

Re:

na chybičky a překlepy upozorňujeme soukromoui zprávou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

To vypadá moc zajímavě, tenhle seriál neznám, zvláštní :)

Re:

Já také ne a když jsem to ráno viděla, byla jsem trochu rozpačitá. Ale novinky přijímám, proč ne? A Patrik Schwayze, to je můj miláček, tak to jsem hodně zvědavá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evaf vložený před 15 lety

V upoutávce na článek máte chybný měsíc: „Soutěž probíhá 10. – 21. ledna 2010.“ :-)

Re:

Už je to opraveno, díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

To vypadá moc zajímavě, tenhle seriál neznám, zvláštní :)

Re:

Já právě dokoukal poslední díl. Zajímavé a pěkně natočené. Obzvláště Patrick Swayze tam stojí za to!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tereza Válová vložený před 15 lety

Tohle si nechat ujít nemůžu! :-)

Re:

Já taky ne (a to soutěžím fakt výjimečně). Spy-fiction – to je moje :-).

už se těším :-D!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Já právě dokoukal poslední díl. Zajímavé a pěkně natočené. Obzvláště Patrick Swayze tam stojí za to!

Re: Re:

To je dobře, protože většinou když se ti líbí nějaký seriál, já už se od něj neodpoutám :)

bezva

poslední dobou mi štěstí v soutěžích moc nepřeje, tohle by mě ale zajímalo, takže určitě zkusím, jen mi, Marku, vysvětlete, jak mám pořád manželovi zdůvodňovat, že hledám něco pro HFE??? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

bezva

poslední dobou mi štěstí v soutěžích moc nepřeje, tohle by mě ale zajímalo, takže určitě zkusím, jen mi, Marku, vysvětlete, jak mám pořád manželovi zdůvodňovat, že hledám něco pro HFE??? :-)

Re: bezva

Já vždycky čekám, až všichni usnou, pak už nemusím nic vysvětlovat. :-)

Ještě nikdy jsem soutěže nezkoušel, tak mě omluvte, ale… Jak se mám vlastně zaregistrovat do soutěže, mám někomu poslat zprávu nebo tak? A jak mám potom odpovídat, také formou zprávy?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vajíčko vložený před 15 lety

Ještě nikdy jsem soutěže nezkoušel, tak mě omluvte, ale… Jak se mám vlastně zaregistrovat do soutěže, mám někomu poslat zprávu nebo tak? A jak mám potom odpovídat, také formou zprávy?

Re:

Do soutěže se zaregistrovat nemusíte. Musíte se jen jednoduše zaregistrovat jako uživatel stránek. Nic víc. Všechny další kroky budou ještě uvedeny. na začátku soutěže tu prostě už potřebujete mít založený účet.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.