Help for English

Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jindra vložený před 14 lety

Někdo tu již napsal, že soutěžit mohou i ti, co seriál neznají. Ale zjišťuji, že to opravdu nejde. Nemám ani možnost seriál vidět v TV (mám pouze základní programy) a odpovědi zjišťovat na Netu nebo u známých, to mi přijde podřadné. Není to výtka, jen konstatování. Ale protože jsem velmi aktivní v učení ANJ, chci se zeptat, kde mohu takovéto podobné seriálové DVD koupit na Netu pro svou výuku. Jen prosím o české prodejce. Děkuji za radu.

Re:

Ale to přeci nemá být vědomostní soutěž. Očekává se, že si odpovědi najdete na netu. I tím vyhledáváním se člověk učí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jindra vložený před 14 lety

Někdo tu již napsal, že soutěžit mohou i ti, co seriál neznají. Ale zjišťuji, že to opravdu nejde. Nemám ani možnost seriál vidět v TV (mám pouze základní programy) a odpovědi zjišťovat na Netu nebo u známých, to mi přijde podřadné. Není to výtka, jen konstatování. Ale protože jsem velmi aktivní v učení ANJ, chci se zeptat, kde mohu takovéto podobné seriálové DVD koupit na Netu pro svou výuku. Jen prosím o české prodejce. Děkuji za radu.

Re:

Jestli ti prijde zjistovani informaci na internetu podradne tak prichazis o spoustu zajimavych veci.. Pravdou je ze stacilo jednou precist co o serialu rika wiki a je po problemu, ovsem jak rikas, je to podradne…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Dotaz = )

Krok za krokem bohužel na DVD nikdy nevyšel (a zdá se, že ani nevyjde) – pouze výběr sedmi epizod, ale o ten už jsme hráli a i ten se už přestal prodávat.

Gilmorky už tu byly několikrát, ale možná se k nim vrátíme. Ženatý se závazky, uvidíme, nevím, jestli je na DVD.

Re: Re: Dotaz = )

Zde jsem našel Step by Step na DVD:

www.tvaddicts.tv/…By_Step.html

Ale je zvláštní, že to nemají na Amazonu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re: Dotaz = )

Zde jsem našel Step by Step na DVD:

www.tvaddicts.tv/…By_Step.html

Ale je zvláštní, že to nemají na Amazonu.

Re: Re: Re: Dotaz = )

Nevypadá to jako oficiální release. Muselo by to být od Warner bros, což pravděpodobně není, ani to nemá na hřbetě logo. Je tedy možné, že to je nahrávané z televize a prodávané bez licence.

I na tom obrázku to vypadá trochu pochybně.

A navíc za tolik peněz?

To se musí brát jinak. Já také většinu seriálů neznám, ale já si vyhledávám odpovědi na anglických stránkách. Tzn. že se morduju s přečtením, pak složitě překládám nebo se snažím pochopit smysl, pak si anglicky odpovídám, to je asi ten hlavní impuls, proč se soutěží zúčastňuji – procvičuji si angličtinu. A hezky každý den chvilku. (Pravda, někdy se to trochu protáhne
:-D)
A odměna pak třeba přijde jako výhra v soutěži.
Líbila se mi soutěž bingo o ‚Supernatural‘- vyhrála jsem! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re: Dotaz = )

Nevypadá to jako oficiální release. Muselo by to být od Warner bros, což pravděpodobně není, ani to nemá na hřbetě logo. Je tedy možné, že to je nahrávané z televize a prodávané bez licence.

I na tom obrázku to vypadá trochu pochybně.

A navíc za tolik peněz?

Re: Re: Re: Re: Dotaz = )

Souhlasím, pěněz je to opravdu hodně a není zaručené, že to vůbec přijde.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

To se musí brát jinak. Já také většinu seriálů neznám, ale já si vyhledávám odpovědi na anglických stránkách. Tzn. že se morduju s přečtením, pak složitě překládám nebo se snažím pochopit smysl, pak si anglicky odpovídám, to je asi ten hlavní impuls, proč se soutěží zúčastňuji – procvičuji si angličtinu. A hezky každý den chvilku. (Pravda, někdy se to trochu protáhne
:-D)
A odměna pak třeba přijde jako výhra v soutěži.
Líbila se mi soutěž bingo o ‚Supernatural‘- vyhrála jsem! :-)

Re:

A ještě, na Wiki moc nehledám, ráda si najdu nějakou fan stránku k seriálu, samozřejmě anglickou a tak se s tím seriálem docela dobře seznámím.

Re: Re:

Nojono. Máte pravdu. Zatim nic :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re: Dotaz = )

Zde jsem našel Step by Step na DVD:

www.tvaddicts.tv/…By_Step.html

Ale je zvláštní, že to nemají na Amazonu.

Re: Re: Re: Dotaz = )

Jéé, díky. Ale objednávat to nebudu. Bude asi lepší, když si to od někud stáhnu zadarmo = )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hana Krausová vložený před 14 lety

Re: Re: Re: Dotaz = )

Jéé, díky. Ale objednávat to nebudu. Bude asi lepší, když si to od někud stáhnu zadarmo = )

Re: Re: Re: Re: Dotaz = )

To je asi nejlepší řešení. Na určitých fórech jsou ke stažení všechny série.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jindra vložený před 14 lety

Někdo tu již napsal, že soutěžit mohou i ti, co seriál neznají. Ale zjišťuji, že to opravdu nejde. Nemám ani možnost seriál vidět v TV (mám pouze základní programy) a odpovědi zjišťovat na Netu nebo u známých, to mi přijde podřadné. Není to výtka, jen konstatování. Ale protože jsem velmi aktivní v učení ANJ, chci se zeptat, kde mohu takovéto podobné seriálové DVD koupit na Netu pro svou výuku. Jen prosím o české prodejce. Děkuji za radu.

Re:

Já se třeba na seriál pravidelně a nadšeně dívám, ale stejně jsem musela dvě ze tří otázek vygooglit… Tak si nemyslím, že by jsi byla nějak znevýhodněna…

Me vyhledavani odpovedi na internetu bavi, a moc :) Navic otazky jsou casto velmi zajimave, a tak se clovek dozvi spoustu veci:) Jako napriklad o te vrane v soutezi o Six feet under :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hana Krausová vložený před 14 lety

Re: Re: Re: Dotaz = )

Jéé, díky. Ale objednávat to nebudu. Bude asi lepší, když si to od někud stáhnu zadarmo = )

Re: Re: Re: Re: Dotaz = )

Oni to dávají i v televizi na nově přes týden..= )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petra vložený před 14 lety

Re:

Já se třeba na seriál pravidelně a nadšeně dívám, ale stejně jsem musela dvě ze tří otázek vygooglit… Tak si nemyslím, že by jsi byla nějak znevýhodněna…

Re: Re:

Samozřejmě. Předpokládá se, že se člověk někam podívá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 14 lety

Me vyhledavani odpovedi na internetu bavi, a moc :) Navic otazky jsou casto velmi zajimave, a tak se clovek dozvi spoustu veci:) Jako napriklad o te vrane v soutezi o Six feet under :)

Re:

:D Jj. to je jeden z příkladů, kdy to někomu zabere více času. :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.