Help for English

nejasnost prvej otazky sutaze o practice tests

 

co prosim znamena „vasej“ skusky? Skusku, na ktoru sa pripravujem, alebo skusku, ktoru mam?

Vdaka

Záleží o jakou knížku soutěžíte. Pokud máte zájem vyhrát cvičebnici ke zkoušce FCE, odpovídáte na otázku o zkoušce FCE.

No vidíte, a já jsem si myslel, jak je to jasné… :-)
Je to nicméně přesně tak, jak píše wenra.

Musíte si nejrpve zvolit, o jakou knihu budete chtít soutěžit. Knihy jsou PET, FCE nebo CAE. Pak je PET, FCE nebo CAE právě ‚vaše‘ zkouška.
Předpokládám, že ti, kteří soutěží, chtějí časem složit jednu z těchto zkoušek…

Jinak ale příště prosím poslat dotaz pod článek.

Dopsal jsem to do poznámek pod otázky. Snad je teď vše jasné. :-)

no mne matematikovi nie je vsetko vzdy az take jasne :-)
Teraz uz je to lepsie :-)
Vdaka

huh, mam dalsiu nejasnost :-) Cena ma byt vyjadrena v akej mene?
A co ak chcem skladat skusku na Slovensku? Mozem sa vobec do tejto sutaze ako Slovak zapojit?

Proč nejasnost? Je to Česká soutěž, takže logicky české odpovědi, lze to najít na příslušných stránkách a jako Slovák se určitě můžete zapojit, obzvláště jako zaregistrovaný uživatel.Ale jak psal Roman výše, je lepší dotazy ke konkrétnímu článku psát přímo tam, i jiní mohou mít pochybnosti a pak je dobré to prodebatovat. Jinak tyto soutěže jsou úžasně a je dobré se zúčastnit. Já osobně je mám moc ráda, protože mi dávají inspiraci ke každodennímu zamyšlení a procvičení.

ano to suhlaism, sutaze su uzasne, len doteraz som nikdy nemal motivaciu o nieco sutazit, lebo stale som si ten napr. serial radsej stiahol za den, ako by som o neho sutazil mesiac a aj tak nemusel vyhrat :-). Papier sa vsak z torrentov stiahnut neda, takze toto je moja prva sutaz, do ktorej sa chcem zapojit :-)

Ale k veci: mate pravdu, mal som pisat tieto dotazy priamo k clanku – ja som si len myslel, ze ked to napisem sem a hoci aj ked „vynesiem“ pred ostatnych nejaku informaciu, tak aby som ju potom mohol v prispevku aj zmazat. (Napr. ked konkretnu spomeniem otazku – co podla pravidiel nesmiem – tak hned po odpovedi ju zmazem; no zistil som, ze v podstate nepotrebujem sa az tak otazky odhalovat, takze fakt zacnem pouzivat radsej priestor pod clankom :-)

Pokud je otázka ‚jaká je cena soutěže v České republice‘ tak myslím pochopitelně cenu v českých korunách…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.