Help for English

Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

 

teraz neviem, či sa už ten obrazok prehodil alebo nie. :-(

Marku chystáš podobných soutěží více? :)

opravdu moc vtipný.. :D že zrovna na apríla je velká seriálová soutěž, která trvá jen jeden den.. :D :D ale stejně to nikomu nedá a říká si, že tu párkrát za den zajde, protože kdyby to apríl nebyl, tak se bude bít do hlavy ještě další měsíc :D :D

Moc vtipné změnit filmy na kraji ;-)

Někdo se určitě najde kdo pozná co to jsou za filmy, někdo kdo absolvoval všechny soutěže a pozná obálku i podle jejího rožku.

Taak to bude ten April :-)

No, please, no

Super!!!! celej den peču nesmyslný velikon. „tradice“, ale teď se skvěle bavím.Ikonky fakt vtipný. Můj pejsek je bezva, ale co to vidím pod ním? Nééééé!!!CCCP Nééé!!!nebo emigruju.

:D :D :D :D

No, please, no

Super!!!! celej den peču nesmyslný velikon. „tradice“, ale teď se skvěle bavím.Ikonky fakt vtipný. Můj pejsek je bezva, ale co to vidím pod ním? Nééééé!!!CCCP Nééé!!!nebo emigruju. :-D Jé už to tam zase není. Já už mám asi vidiny. :shock:

:-D A zase jo. Tady KGB tak se přiznejte!!!

Tak a je ze mě upír.. :D to mám za to, že jsem odeslala odpověď :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 14 lety

:-D A zase jo. Tady KGB tak se přiznejte!!!

Re:

O čem to mluvíš, vypadá to, že ty máš jediná problém :O

Kedy bude vyhodnotenie sutaze dnes alebo az zajtra?
Uz sa nemozem dockat kde je ten 1 April.

Takovou sbírku bych taky chtěla .. moc vám závidím :) a jinak..super apríl :)

Tak čekám na ten apríl… :-D Doufám, že se dočkám :?:

Čítam, čítam zadanie …
Skoro som uverila, ale zdalo sa mi chybné. Našťastie som sa dostala ku komentárom … :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.