Help for English

Soutěž o sci-fi seriál FIREFLY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o sci-fi seriál FIREFLY na DVD

 

Chtěla jsem se zúčastnit alespoń v zahřívacím, neanglickém kole, ale ani tam jsem neuspěla. Asi neumím vyhledávat, ale třeba mě to nějak nakopne a já to budu zkoušet, zase se naučím něco nového. Holt mladí jsou přece jenom dost napřed před námi, starší generací, dostávající se k internetu v pokročilém věku.Ale je to výzva!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dita saxova vložený před 14 lety

Chtěla jsem se zúčastnit alespoń v zahřívacím, neanglickém kole, ale ani tam jsem neuspěla. Asi neumím vyhledávat, ale třeba mě to nějak nakopne a já to budu zkoušet, zase se naučím něco nového. Holt mladí jsou přece jenom dost napřed před námi, starší generací, dostávající se k internetu v pokročilém věku.Ale je to výzva!

Re:

A samozřejmě gratuluji výherci!

týýýjooo, tak to firefly jsem v životě neslyšela! :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: dotaz :)

Je to dole v článku napsané dokonce tučným písmem. Můžete se účastnit dál. Zahřívací kolo bylo takové předkolo. Poznali jste? Super. Nepoznali? Nevadí. Hra začíná dnes v noci.

Re: Re: dotaz :)

jé díky. Asi sem to jaksi v tom nadšení přehlédla ;)

Mohou to být i lodě z počítačových her? Dost by to usnadnilo práci…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rancor1223 vložený před 14 lety

Mohou to být i lodě z počítačových her? Dost by to usnadnilo práci…

Re:

Ne, ze sci-fi knih, filmů či seriálů.

A filmové ságy o několika dílech se berou také jako jedno dílo? Nebo můžeme vzít jednu loď z jednoho a jinou z jiného dílu?

Jee ono je to az do 10. ta prvni otazka, tak to ja jeste na nejake dalsi lode vzpomenu, zatim 21, ale jedno je vznasedlo, takze 20 :-)

Ach jo

Tak vidím, že jsem díky svému oblíbenému zaměstnání přišla o šanci vyhrát sci-fi seriál. :-( :-( /A zrovna tahle otázka se mi moc líbí/

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 14 lety

Ach jo

Tak vidím, že jsem díky svému oblíbenému zaměstnání přišla o šanci vyhrát sci-fi seriál. :-( :-( /A zrovna tahle otázka se mi moc líbí/

Re: Ach jo

Jak to? SOutěž přece teď začíná. Pořád ještě není pozdě se zapojit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Ach jo

Jak to? SOutěž přece teď začíná. Pořád ještě není pozdě se zapojit.

Re: Re: Ach jo

Můžu i bez zahřívacího kola?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 14 lety

Re: Re: Ach jo

Můžu i bez zahřívacího kola?

Re: Re: Re: Ach jo

Ano, samozřejmě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re: Ach jo

Ano, samozřejmě.

Re: Re: Re: Re: Ach jo

Moc děkuji. Takže první otázku mám hotovou :-)

Skvěle zvolený seriál. Firefly jsem ještě zkouknot nestihla, ale Serenity mě uchvátil. Navíc další „dítě“ Josse Whedona, což je génius:)

Proč mi to dalo můj komentář do nevhodných?! :-D Tak se zkusím zeptat ještě jednou… Když má nějaká filmová sága více dílů, počítá se to dohromady jako „seriál“? Anebo můžeme z každé „epizody“ vybrat jednu loď? Btw… asi už vím proč… nějaký spamový filtr, který rozezná komentář jako nevhodný, když se tam víckrát opakuje jedno slovo, že? :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.