Help for English

Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od XTCH vložený před 14 lety

Ta fotka sbírky je někde stažená nebo těch seriálových DVD máte doma opravdu tolik?? :shock:

Re:

Mě spíš šokuje, že jsem to už všechno viděl… Radši nebudu sčítat hodiny, který jsem u toho strávil. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Mě spíš šokuje, že jsem to už všechno viděl… Radši nebudu sčítat hodiny, který jsem u toho strávil. :-)

Re: Re:

Co na to říká Míša? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re:

Co na to říká Míša? :-)

Re: Re: Re:

neříká nic, dívá se na seriály… :D

Tak jstr se prozradil

Podle mého názoru jste sem ty ikonky neměl dávat, jen jste je mohl poslat na na soukromé zprávy tomu koho se to týká, kdyby někdo chtěl.Byl to nápad a kdo zmeškal tento úžesný den na HFE ví, že se tu něco děje a že stojí za to sem mrknout. Já Vás miluji.

10500

To jsem já, heč! :-D :-D :-D

Protekce

To musíte mít protekci !! Jak se někdo může dostat k takovému hezkému číslu ? Nebo že by to byla horní hranice možných příspěvků do diskuze ? :-)

Re: 10500

Jsi moc hezká a já mám moc hezké zuby :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 14 lety

Re: 10500

Jsi moc hezká a já mám moc hezké zuby :-)

Re: Re: 10500

Přijedeš na sraz? Byla bych moc ráda. A tvoji ikonku řadím mezi pět nej…

Re: Protekce

Asi Vás zklamu, ale ani hranice 10500 mne nezastaví, pokud uvidím pozitivní reakci ze strany p. Víta. Pokud se moje příspěvky někomu nelíbí, ať je nečte, také tak nečtu některé z komentářů a nedělá mi to problém. S úsměvem jde všechno líp. Už sháním červený nos. :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.