Help for English

Soutěž o sci-fi seriál FIREFLY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o sci-fi seriál FIREFLY na DVD

 

No, nejsem si jistý, jestli jsem četl nějaký sci-fi román, povídku. Když jsem viděl seriál, nečetl jsem zase knížku. :) Budu muset asi ještě pátrat. Při nejhorším na této otázce končím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

No, nejsem si jistý, jestli jsem četl nějaký sci-fi román, povídku. Když jsem viděl seriál, nečetl jsem zase knížku. :) Budu muset asi ještě pátrat. Při nejhorším na této otázce končím.

Re:

No, myslím, že není problém nějakou tu povídku ještě přečíst, ne? Odesílá se to až za cca týden.

homework 4

Can I take any question from fantasy kind also?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek vložený před 14 lety

homework 4

Can I take any question from fantasy kind also?

Re: homework 4

ok

Re:

clovek by se predevsim nemel bat komunikovat a presne k tomu, dle meho nazoru, soutez smeruje. myslim ze rozhodce odpusti lamanou tezkopadnou, ale alespon trochu srozumitelnou odpoved… teda alespon doufam, protoze je to i muj pripad :) . neni dulezite pouzivat anglictinu perfektne hned od zacatku, je dulezite ji vubec pouzivat, dokonalost pak prijde sama… mozna.

Nevím jak pro vás, ale pro mě byl bezpochyb nejtěžší poslední úkol 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Rhea200 vložený před 14 lety

Nevím jak pro vás, ale pro mě byl bezpochyb nejtěžší poslední úkol 8-)

Re:

pro me byla nejtezsi trojka, priznam se rovnou, neni to 150 slov :)
posledni ukol jsem se snazil neodflaknout stylem:
teleport – teleport
galaxy – galaxie
virtual – virtualni
a presto se mi podarilo nasbirat vice nez tech 25 slovicek a spojeni.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Leiah
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek vložený před 14 lety

Re:

pro me byla nejtezsi trojka, priznam se rovnou, neni to 150 slov :)
posledni ukol jsem se snazil neodflaknout stylem:
teleport – teleport
galaxy – galaxie
virtual – virtualni
a presto se mi podarilo nasbirat vice nez tech 25 slovicek a spojeni.

Re: Re:

Pro mě bylo taky nejtěžších těch 150 slov. Nakonec jsem se dostala asi na 153. Ten slovníček šel celkem dobře…

Re: Re:

:D tak právě překladům typu teleport-teleport jsem se snažila vyhnout, a když už tam něco takového mám tak jsem ještě v závorce vysvětlila o co kráčí :) no uvidíme, kdo bude vítězem ;)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.