Help for English

Soutěž o seriál GLEE na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál GLEE na DVD

 

Glee sleduji od prvního dílu a moc mě baví. Je to takový nový vítr mezi seriály. Angličtina je krásná a plná idiomů, frází a slangu takže se na tom i učím. Chtěla jsem tímto pochválit tvůrce soutěže. Díky tomu, že člověk musí shlédnout video aby byl schopný odpovědět se k seriálu může dostat člověk, který by jinak třeba neměl zájem. Já se v podstatě angličtinu naučila pouze z filmů a seriálů, což si nese své následky (gramatika a spelling), ale především velké výhody (komunikace). Určitě se zapojím;-)

Re: Re: Asi ho nechám jiným

to je sice pěkný, ale těch důvodů mám víc a sem se mi je moc rozepisovat nechce…

tak a ted jsem ucinil rozhodnuti, ze se na glee urcite podivam, uz jenom proto, abych videl hrat Diannu Agron 8-)

Question 2

Moc pěkný soutěžní úkol.

– Mission accomplished :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ussul vložený před 14 lety

Re: Re: Asi ho nechám jiným

to je sice pěkný, ale těch důvodů mám víc a sem se mi je moc rozepisovat nechce…

Re: Re: Re: Asi ho nechám jiným

My Vám to určitě nerozmlouváme. Je to spíše pro ostatní, kteří by kvůli názoru „seriál neznám = nebudu soutěžit“ mohli přijít o prima věc.

hmmm, prvy den som prepasla uz mi neostava nic ine len odpovedat na vsetky ostatne otazky a to spravne :))) super sutaz :)

Taková hezká soutěž a poslední otázku nestihnu, protože den před tím odjíždím na kurz někam do divočiny škoda

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Chrissy vložený před 14 lety

Taková hezká soutěž a poslední otázku nestihnu, protože den před tím odjíždím na kurz někam do divočiny škoda

Re:

stačí devět odpovědí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

stačí devět odpovědí.

Re: Re:

No tak to je úžasný. Včera jsem totiž dělala FCE a pak vyčerpáním usnula a zapomněla se podívat na otázku, takže mi jedna bude chybět. Teď už si ale nenechám ujít ani jednu:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

stačí devět odpovědí.

Re: Re:

Ale když jsem propásnul první dvě, tak mě už asi nic nezachrání, že ? :-)

Tak nic. Já si počkám na další seriál…
Ostatním držím palce!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Re: Re:

Ale když jsem propásnul první dvě, tak mě už asi nic nezachrání, že ? :-)

Tak nic. Já si počkám na další seriál…
Ostatním držím palce!

Re: Re: Re:

To už ne.

Quetion 4

What a funny video :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Quetion 4

What a funny video :-)

Re: Quetion 4

video je fakt funny, ale rozumím každé desáté slovo, možná ani to ne. Musím si počkat na nějakou lehčí soutěž. :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od veverka10 vložený před 14 lety

Re: Quetion 4

video je fakt funny, ale rozumím každé desáté slovo, možná ani to ne. Musím si počkat na nějakou lehčí soutěž. :-(

Re: Re: Quetion 4

Myslím, že soutěžní úkol k tomuto videu není tak obtížný. Musíte v tom pouze rozpoznat uvedené věty, není tedy potřeba rozumět, co říkají.

Chybka?

Nechci rýpat, ale otázka 5B) je myslím trošku špatně položená, sledovala jsem video asi pětkrát a odpověď přímo na vaši otázku tam není. Myslím, že vím, jak je to myšlené, ale v tom videu to opravdu nezaznělo. Jestli se pletu, tak se moc omlouvám, jdu to pro jistotu projít ještě jednou.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.