Help for English

Nejlepší články na Help for English

Komentáře k článku: Nejlepší články na Help for English

 

Skvělá soutěž, akorát to bude strašně těžký :)

Btw, když jsem registrovaný v roce 2007, mám 16 šancí, co to přesně znamená?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Btw, když jsem registrovaný v roce 2007, mám 16 šancí, co to přesně znamená?

Re:

Znamená to, že kdyby se účastnili soutěže jen dva lidi, jeden se zaregistroval dnes, bude mít jednu šanci a ty 16, tedy máš 16× větší šanci na výhru. představ si to, jako že je každé jméno napsané na papírku a hozené do krabice. Jeho jméno bude v krabici jednou, tvoje jméno bude na šestnácti papírkách. Kdyby se zapojil ještě někdo zaregistrovaný v roce 2006, jeho jméno by bylo na 32 papírkách. Ten by měl vlastně dvakrát tak velkou šanci než ty.

Já to samozřejmě nebudu losovat na papírkách, udělá to za mě počítač.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Znamená to, že kdyby se účastnili soutěže jen dva lidi, jeden se zaregistroval dnes, bude mít jednu šanci a ty 16, tedy máš 16× větší šanci na výhru. představ si to, jako že je každé jméno napsané na papírku a hozené do krabice. Jeho jméno bude v krabici jednou, tvoje jméno bude na šestnácti papírkách. Kdyby se zapojil ještě někdo zaregistrovaný v roce 2006, jeho jméno by bylo na 32 papírkách. Ten by měl vlastně dvakrát tak velkou šanci než ty.

Já to samozřejmě nebudu losovat na papírkách, udělá to za mě počítač.

Re: Re:

Aha takhle, to je docela logický :) Příklad s papírkama mi teď dost připomněl knihu The Hunger Games :)

nejčtenější články

Nebylo by přínosné zveřejnit seznam nejčtenějších článků na HFE? Zdá se mi, že odkaz na takový seznam tu před lety byl…

hodnotenie

suhlasim z jendou ale bolo by to dost neobjektivne kedze nove clanky by si nestihlo este precitat vela ludi a tak by tie posledne boli
na prvych miestach.

mozno ze by bolo dobre dat prilezitost uzivatelom ohodnotit kazdy clanok takymi tymi piatimi hviezdickami. myslym ze by bolo zaujimave pozriet sa na taky zoznam najoblubenejsich clankov.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrksklnk vložený před 14 lety

hodnotenie

suhlasim z jendou ale bolo by to dost neobjektivne kedze nove clanky by si nestihlo este precitat vela ludi a tak by tie posledne boli
na prvych miestach.

mozno ze by bolo dobre dat prilezitost uzivatelom ohodnotit kazdy clanok takymi tymi piatimi hviezdickami. myslym ze by bolo zaujimave pozriet sa na taky zoznam najoblubenejsich clankov.

Re: hodnotenie

Dříve se články pomocí hvězdiček hodnotily, ale po nějaký době byly zrušeny. A to z toho důvodu, že spousta lidí hodnotila članek 5 hvězdičkami a nebylo to vůbec objektivní. Jestli si to teda pamatuju dobře.

registrace

už jdu hledat, svoje „top“ články mám vytištěné, jenom nevím, jak mi to budete počítat, když jste mi před dvěma roky změnili registraci a já tak přišla o 4 možnosti :-) (určitě se z toho ale neopupínkuju :-), :-):-))

haaaa! to je priiima soutěž! nejprve jsem si řekla ‚neeee, nezúčastním se, moje nej nej oblíbené jsou skoro všechny, takže které bych jako vybrala?!‘, ale tak když jsem v tom roce 2006…žee :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

haaaa! to je priiima soutěž! nejprve jsem si řekla ‚neeee, nezúčastním se, moje nej nej oblíbené jsou skoro všechny, takže které bych jako vybrala?!‘, ale tak když jsem v tom roce 2006…žee :-D

Re:

Doufám, že takových moc nebude :-d

Krev a pavouci

hurá už vím, že jako první doporučím jeden článek, který mi pomohl k tomu, že dodnes nemám problémy s počitatelností a použitím „few“ a little" :-D ale opravdu je to hrozně těžké a chvíli mi potrvá, než se rozhodnu, kterému krásnému článku dám přednost. Jú, to je pěkná soutěž.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Krev a pavouci

hurá už vím, že jako první doporučím jeden článek, který mi pomohl k tomu, že dodnes nemám problémy s počitatelností a použitím „few“ a little" :-D ale opravdu je to hrozně těžké a chvíli mi potrvá, než se rozhodnu, kterému krásnému článku dám přednost. Jú, to je pěkná soutěž.

Re: Krev a pavouci

Ale ted koukám, že kromě ikonky musím mít i nějaký text v podpisu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Re: Krev a pavouci

Ale ted koukám, že kromě ikonky musím mít i nějaký text v podpisu?

Re: Re: Krev a pavouci

Ano, můžete si tam naspat něco o sobě, nebo nějaký citát apod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Krev a pavouci

Ano, můžete si tam naspat něco o sobě, nebo nějaký citát apod.

Re: Re: Re: Krev a pavouci

napsat, ne naspat

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Znamená to, že kdyby se účastnili soutěže jen dva lidi, jeden se zaregistroval dnes, bude mít jednu šanci a ty 16, tedy máš 16× větší šanci na výhru. představ si to, jako že je každé jméno napsané na papírku a hozené do krabice. Jeho jméno bude v krabici jednou, tvoje jméno bude na šestnácti papírkách. Kdyby se zapojil ještě někdo zaregistrovaný v roce 2006, jeho jméno by bylo na 32 papírkách. Ten by měl vlastně dvakrát tak velkou šanci než ty.

Já to samozřejmě nebudu losovat na papírkách, udělá to za mě počítač.

Re: Re:

Jo, tohle zvýhodnění „skalních“ uživatelů pomocí vah je dobrý nápad. A že jsou ty váhy navíc všechny mocninou čísla 2, to je prostě super! :-) Ajťák ve mně jásá.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.