Help for English

Nejlepší články na Help for English - 2. kolo

Komentáře k článku: Nejlepší články na Help for English - 2. kolo

 

výhra

to by v tom byl čert, abych už taky jednou něco nevyhrála :-)
akorát teda babo raď, co vybrat…

Congrats! Nice to see familiar faces :)

Gratuluji výhercům. Je těžké vybrat pět nejlepších článků, i když už ze zúžené nabídky, protože tento web je úžasný celý.

jupiiiiiiiiii­iiiiiiiiiiii

Děkuji :-) Mám ohromnou radost :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

výhra

to by v tom byl čert, abych už taky jednou něco nevyhrála :-)
akorát teda babo raď, co vybrat…

Re: výhra

No, pro mě to teď bude jednodušší – vybírat jen z 30 možností :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Congrats! Nice to see familiar faces :)

Re:

Známé tváře vidíš možná právě proto, že měly víc hlasů :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SimiKuku vložený před 14 lety

jupiiiiiiiiii­iiiiiiiiiiii

Děkuji :-) Mám ohromnou radost :-)

Re: jupiiiiiiiiii­iiiiiiiiiiii

You lucky duck :-)

Gratuluju výhercům :) speciálně Honykovi, který má, jak je vidět, z výhry takovou radost, že reaguje na každý komentář :D :D :D

Osobně mám trička sice už dvě, ale beztak si držím palce do 2. kola :D Trička jsou užasná a nosím je všude, kde můžu. Vybírání bylo tentokrát daleko jednodušší … avšak ne bez dilemat. TOP5 5× zdar :)

Moje články postoupily, jdu projít ty ostatní a můžu se zase začít těšit na tričko :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 14 lety

Gratuluju výhercům :) speciálně Honykovi, který má, jak je vidět, z výhry takovou radost, že reaguje na každý komentář :D :D :D

Osobně mám trička sice už dvě, ale beztak si držím palce do 2. kola :D Trička jsou užasná a nosím je všude, kde můžu. Vybírání bylo tentokrát daleko jednodušší … avšak ne bez dilemat. TOP5 5× zdar :)

Re:

bodejť bych neměl radost, vždyť už jsem asi dva roky nic nevyhrál :-)

Re: Re: jupiiiiiiiiii­iiiiiiiiiiii

Uff, docela past na moje oči tenhle Tvůj poslední komentář. Měl jsem pocit, že se tu přiostřuje. :-) Kór v závislosti na Markově posledním článku z rubriky hovorová angličtina a také mnou sledovaným seriálem The Inbetweeners. :-)

Užijte si trička! ;-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.