Help for English

Nejlepší články na Help for English - vyhodnocení

Komentáře k článku: Nejlepší články na Help for English - vyhodnocení

 

radost

Tak to moc děkuji, mám opravdu radost, tak už těch triček budu mít 8. Strašně ráda je nosím.

supeeer

Jeeee- mam obrovsku radost :-D :-D Vase stranky nevyuzivam este velmi dlho ,ale su zatial najlepsie ake som doposial nasla.Prve zapojenie do sutaze a hned vyhra :-D :-D Dakujem,dakujem,da­kujem…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

radost

Tak to moc děkuji, mám opravdu radost, tak už těch triček budu mít 8. Strašně ráda je nosím.

Re: radost

8? :D vy sa teda mate…ja som sa 1× zapojil do sutaze ale nevyhral som :( hadam vyhram nabuduce :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin0703 vložený před 14 lety

Re: radost

8? :D vy sa teda mate…ja som sa 1× zapojil do sutaze ale nevyhral som :( hadam vyhram nabuduce :)

Re: Re: radost

Nic si z toho nedělej, já nikdy nic nevyhraju. Nevyhrál bych ani kdybych byl třeba jedinej soutěžící :--)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

radost

Tak to moc děkuji, mám opravdu radost, tak už těch triček budu mít 8. Strašně ráda je nosím.

Re: radost

Gratuluji Georgio, vy na ty soutěže máte štěstí teda, moc závidím :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: radost

Gratuluji Georgio, vy na ty soutěže máte štěstí teda, moc závidím :)

Re: Re: radost

Ano, za tři roky – třetí výhra, asi proto, že se zůčastňuji téměř všech soutěží.To já ráda Ještě se těším až bude hotová Letní soutěž, tam mám také příspěvěk. :D
Ale také výhru přeji všem ostatním, ať máme radost všichni.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

Re: Re: radost

Nic si z toho nedělej, já nikdy nic nevyhraju. Nevyhrál bych ani kdybych byl třeba jedinej soutěžící :--)

Re: Re: Re: radost

mám podobnou zkušenost, ale říká se, že buď má člověk štěstí v lásce, nebo ve hře, takže bysme vlastně mohli být spokojení, ne? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

Re: Re: Re: radost

mám podobnou zkušenost, ale říká se, že buď má člověk štěstí v lásce, nebo ve hře, takže bysme vlastně mohli být spokojení, ne? :-)

Re: Re: Re: Re: radost

To je fakt! I když angličtina je vlastně moje milenka, takže…

Dneska si odpustím jedovaté poznámky :-) a gratuluji Svózovi za umístění tří článků v první pětce a Markovi za největší počet článků v první 15-tce. A těm ostatním, že se jejich články umístily v první 15-tce, protože Marek a Roman byli silní soupeři.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Dneska si odpustím jedovaté poznámky :-) a gratuluji Svózovi za umístění tří článků v první pětce a Markovi za největší počet článků v první 15-tce. A těm ostatním, že se jejich články umístily v první 15-tce, protože Marek a Roman byli silní soupeři.

Re:

Neměla to být soutěž autorů článků. :-)

Škoda, že se o nejlepších 15 článků nehlasovalo ve formě ankety, zúčastnilo by se více lidí…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Neměla to být soutěž autorů článků. :-)

Re: Re:

:-) Já vím, ale co jiného z toho máte než to potěšení, že článek, s kterým jste se lopotili do noci se studentům líbí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

Re: Re: radost

Nic si z toho nedělej, já nikdy nic nevyhraju. Nevyhrál bych ani kdybych byl třeba jedinej soutěžící :--)

Re: Re: Re: radost

To je přesně i můj případ. Výhercům gratuluji a moc jim to přeji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Neměla to být soutěž autorů článků. :-)

Re: Re:

Soutěž autorů článků tu už přeci jednou byla na fóru. Pamatujete? Měl to být takový duel smrti ala hip-hop niggas. :D

Velká gratulace všem výhercům!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.