Help for English

Soutěž o seriál JOEY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál JOEY na DVD

 

Zatím všechno neomylně vedle. Ale rozhodně nemůžu říct, že by mě to překvapilo! :)

Marku,
když si prohlédnete soutěžní tikety, tak za předpolkadu, že budou všichni soutěžící odpovídat na otázky správně, už vlastně znáte všechny vítěze :-D

Neprozradíte ?
:-D :-D :-D

No vida, tak jsem si včera zapomněla přečíst otázku, zase o jednoho soupeře míň. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

No vida, tak jsem si včera zapomněla přečíst otázku, zase o jednoho soupeře míň. :-D

Re:

možná si včerejší slovo na tiketu neměla. Nevzdávej to předčasně…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Marku,
když si prohlédnete soutěžní tikety, tak za předpolkadu, že budou všichni soutěžící odpovídat na otázky správně, už vlastně znáte všechny vítěze :-D

Neprozradíte ?
:-D :-D :-D

Re:

Myslíte že by se mi chtělo procházet desítky / stovky / tisíce (kolik – nepovím) soutěžních tiketů a hledat v nich výherce? A nebo že by se mi chtělo na to psát prográmek, aby to počítač našel sám?

Navíc, někteří třeba odpoví špatně a nebo propásnou důležitou otázku a o výhru se připraví. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

No vida, tak jsem si včera zapomněla přečíst otázku, zase o jednoho soupeře míň. :-D

Re:

Přesně jak říká Orim. Je poměrně velká pravděpodobnost, že včera nebylo slovo, co máš na tiketu… Takže klidně hraj dál. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Marku,
když si prohlédnete soutěžní tikety, tak za předpolkadu, že budou všichni soutěžící odpovídat na otázky správně, už vlastně znáte všechny vítěze :-D

Neprozradíte ?
:-D :-D :-D

Re:

Navíc jsem slíbil, že soutěžní tiketu neotevřu, dokud mi dotyčný nezašle BINGO zprávu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

No vida, tak jsem si včera zapomněla přečíst otázku, zase o jednoho soupeře míň. :-D

Re:

Včera zrovna BYLO slovo co mám na tiketu … :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Myslíte že by se mi chtělo procházet desítky / stovky / tisíce (kolik – nepovím) soutěžních tiketů a hledat v nich výherce? A nebo že by se mi chtělo na to psát prográmek, aby to počítač našel sám?

Navíc, někteří třeba odpoví špatně a nebo propásnou důležitou otázku a o výhru se připraví. :-)

Re: Re:

Mně je jasné, že máte určitě co na práci nežli si procházet všechny tikety. :-)
Zaujala mě spíš ta možnost, že se vlastně už teď dají určit výherci (pokud nepropásnou otázku a neodpoví špatně). Přišlo mi to jako takový pozoruhodný moment této soutěže.
Ale chápu, že je nesmysl to dělat. K čemu by to vůbec bylo dobré, že?

Jinak ty „tisíce“ tiketů, to se Vám povedlo :-)
Ale i to určitě přijde! S tak zajímavými soutěžemi jako tady tomu určitě věřím…

Páni, 4. den a já se strefila 4 krát :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mollik vložený před 14 lety

Páni, 4. den a já se strefila 4 krát :-D

Re:

To snad ne :) Já mám zatím jen 2, ale to je si myslím taky dobrý výsledek. Při minulém bingu jsem neměl ani jedno správně touto dobou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bami vložený před 14 lety

Re:

Včera zrovna BYLO slovo co mám na tiketu … :-D

Re: Re:

Aha to jsem nevěděla, takže jsem si včerejší otázku už nenapsala. To je jedno, budou další soutěže. Jo já jsem zapomněla, dyť já už letos jednou vyhrála (jinde), tak už mám stejně pro letošek vybráno :-D.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re: Re:

Aha to jsem nevěděla, takže jsem si včerejší otázku už nenapsala. To je jedno, budou další soutěže. Jo já jsem zapomněla, dyť já už letos jednou vyhrála (jinde), tak už mám stejně pro letošek vybráno :-D.

Re: Re: Re:

Ale dneska mám bod :-D.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re:

To snad ne :) Já mám zatím jen 2, ale to je si myslím taky dobrý výsledek. Při minulém bingu jsem neměl ani jedno správně touto dobou.

Re: Re:

já mám pocit, že při minulém bingu jsem začínala stejně dobře jako teď, ale pak jsem třeba jedno slovo měla až úplně na konci. Takže tomu štěstí teďka stejně nevěřim :D

ja mam jen jedno, jesti to nekomu udela radost :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.