Help for English

Soutěž o anglické čaje

Komentáře k článku: Soutěž o anglické čaje

 

Odesláno :-) ať vyhraju, ať vyhraju, ať vyhraju, ať vyhraju, ať vyhraju, ať vyhraju…to bude dlouhé čekání na výherce!

mezistav

Tak vám mohu všem ohlásit, že zatím došlo 134 odpovědí a všichni z vás se zatím dostali minimálně do jednoho kola slosování.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

mezistav

Tak vám mohu všem ohlásit, že zatím došlo 134 odpovědí a všichni z vás se zatím dostali minimálně do jednoho kola slosování.

Re: mezistav

Sláva, sláva, sláva,
děd nám radu dává.
Jen kdybych mohl prokouknout,
co tomu obrovi vyfouknout?

Prostě jinou básničku na oslavu neznam, no :-), tak čtěte jen tu první řádku, a je to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 14 lety

Re: mezistav

Sláva, sláva, sláva,
děd nám radu dává.
Jen kdybych mohl prokouknout,
co tomu obrovi vyfouknout?

Prostě jinou básničku na oslavu neznam, no :-), tak čtěte jen tu první řádku, a je to.

Re: Re: mezistav

To jsem byla já, samozřejmě kdo jiný.

:-D Básnička je moc pěkná.
Mě ale také nevím proč těší, že já se morduji s odpověďmi, ale Roman také. Vůbec ti nezávidím to všechno kontrolovat a třídit. :-)
Já si ale poslání odpovědí nechám na zítřek, už mi to ta moje hlava nebere. Musím si dát pohov, ať nedopadnu jako s tou black crow v soutěži o Six feet under. :-D

:-D já chci 3. místo s hrníčkem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od greydog vložený před 14 lety

:-D já chci 3. místo s hrníčkem

Re:

Takže když budete třeba první, vzdáváte se výhry ve prospěch hrníčku? :-)

Wow 134 lidí a všichni takhle dobří? Na druhou stranu je zase pravda, že se do dalších kol mohlo dostat jen pár a do 1. třeba nikdo… Já neměla studovat matiku, je tu moc neznámých :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od crazyflower vložený před 14 lety

Wow 134 lidí a všichni takhle dobří? Na druhou stranu je zase pravda, že se do dalších kol mohlo dostat jen pár a do 1. třeba nikdo… Já neměla studovat matiku, je tu moc neznámých :-)

Re:

Jo jo, alespoň jedno kolo losování má nyní jisté 150 soutěžících. Všech pěk kol losování (tedy i o první cenu) ale celých 50, takže taky docela slušné.

Nebo je ještě jedna možnost, každý „vyhraje“ asi 3 čajové sáčky :-) A hrníček si nechá pan Roman, když s tím má nejvíc práce.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka B. vložený před 14 lety

Nebo je ještě jedna možnost, každý „vyhraje“ asi 3 čajové sáčky :-) A hrníček si nechá pan Roman, když s tím má nejvíc práce.

Re:

Nadhera :-D A na postovne by som si aj prispela :-P

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka B. vložený před 14 lety

Nebo je ještě jedna možnost, každý „vyhraje“ asi 3 čajové sáčky :-) A hrníček si nechá pan Roman, když s tím má nejvíc práce.

Re:

A kdo by to všechno balil a rozesílal? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re:

A kdo by to všechno balil a rozesílal? :-)

Re: Re:

Ten kdo se ptá :-D.

Re: Re:

To jako tento týden? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re:

Jo jo, alespoň jedno kolo losování má nyní jisté 150 soutěžících. Všech pěk kol losování (tedy i o první cenu) ale celých 50, takže taky docela slušné.

Re: Re:

Tak šup šup už může soutěžit jen 8 lidí :-).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.