Help for English

Velká seriálová soutěž 2010

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010

 

pečení

to je ale náročný termín, určitě bude soutěž spoustu dní, kdo za mě bude připravovat vánoční atmosféru, péct, uklízet? :-)

The Friends

Ách,mít tak doma všech 10 sérek Přátel…A sex and the City by taky nebyl špatný.Určitě se zůčastním,už aby to začlo.:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

copak jeden, ale osm! :)

Re: Re:

No, a to třeba Přátelé mají deset sérií :-)

No to je nádhera, jak jste psal v báječné rubrice Co se děje na HFE, chtěla bych všechny! :-)
Takže se pokusím aspoň o jeden.
Třeba bude zase Ježíšek.

Ha, když končila soutěž o Joeyho, tak jsem si říkala, že asi chvíli žádná soutěž nebude a heleme se. Prvně bych potřebovala vyhrát nějaké čajíčky a pak Friends aby to byl ten správný požitek ze sledování :-D

OC :))

Páni, já si vždycky říkala, že jsem všechny ty soutěže prošvihla a teď tohle…
Za celou sadu OC bych dala snad cokoliv :))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Werí13 vložený před 14 lety

OC :))

Páni, já si vždycky říkala, že jsem všechny ty soutěže prošvihla a teď tohle…
Za celou sadu OC bych dala snad cokoliv :))

Re: OC :))

Tahle sada je ale opravdu výborná… když jsem ji do soutěže kupoval, přemýšlel jsem, že bych ji chtěl i sám pro sebe (chvíli jsem Vážně zvažoval, že pořídím dvě), i když už všechny čtyři sezóny mám v té normální ‚sezónové‘ edici. Tahle je fakt krásně balená, celé to vypadá jako fotoalbum.

Balením se mi asi nejvíc líbí Futurama, i když já bych neradši Friends:D Nechystá se nějaká soutěž s The Big Bang Theory? Klidně by mohla být pro pokročilé, ten seriál to přímo nabízí;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: OC :))

Tahle sada je ale opravdu výborná… když jsem ji do soutěže kupoval, přemýšlel jsem, že bych ji chtěl i sám pro sebe (chvíli jsem Vážně zvažoval, že pořídím dvě), i když už všechny čtyři sezóny mám v té normální ‚sezónové‘ edici. Tahle je fakt krásně balená, celé to vypadá jako fotoalbum.

Re: Re: OC :))

Píšu a zapomněla jsem se přihlásit :) ani nevím, jestli by to došlo, takže napíšu znovu. Právě jsem si prohlížela tu limitovanou edici a také vážně zvažuji koupi, bohužel nemám vůbec zkušenosti z objednáváním z ciziny, takže z toho mám strach :( ale rozhodně bych si tím strašně ráda udělala radost k osmnáctinám :)

Yay, snad uz konecne nejaku sutaz aj dokoncim, lebo vzdy nejaky den som vynechala a nieco vyhraaam, vyzera to lakavo pre mna oc, sex&the city, alebo friends

Re: Re: Re: OC :))

Kdyžtak o objednávání seriálů z ciziny tu máme článek. Fakt to není žádná věda… stačí mít kreditní kartu s povolenými internetovými transakcemi. Kdyby cokoliv, dej vědět.

Ale nejdřív zkus štěstí v soutěži, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re: OC :))

Kdyžtak o objednávání seriálů z ciziny tu máme článek. Fakt to není žádná věda… stačí mít kreditní kartu s povolenými internetovými transakcemi. Kdyby cokoliv, dej vědět.

Ale nejdřív zkus štěstí v soutěži, ne?

Jistě, první určitě zkusím štěstí, i když si moc nevěřím, nejsem dítě štěstěny. Ale za doporučení článku děkuji, vyhledala sem si ho a myslím, že jsem z toho všechno pochopila :)

Re: Re: OC :))

tak ak to vyhram kludne si tu sadu s vami vymenim :-D … dufam ze to zohladnite pri losovani! :-D

Dobrý den, nikdy jsem nevyhrál nic „pořádného“ a ani teď si nemyslím, že bych mohl vyhrát. Přesto se ale budu snažit.

Jinak ty otázky ty budou k těm seriálům? Já jsem totiž ty seriály neviděl, tak je moc neznám…

děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Doležal vložený před 14 lety

Dobrý den, nikdy jsem nevyhrál nic „pořádného“ a ani teď si nemyslím, že bych mohl vyhrát. Přesto se ale budu snažit.

Jinak ty otázky ty budou k těm seriálům? Já jsem totiž ty seriály neviděl, tak je moc neznám…

děkuji za odpověď

Re:

Tak to jsme dva :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.