Help for English

Velká seriálová soutěž 2010

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Doležal vložený před 14 lety

Dobrý den, nikdy jsem nevyhrál nic „pořádného“ a ani teď si nemyslím, že bych mohl vyhrát. Přesto se ale budu snažit.

Jinak ty otázky ty budou k těm seriálům? Já jsem totiž ty seriály neviděl, tak je moc neznám…

děkuji za odpověď

Re:

Otázky bývají dělány tak, aby je mohl každý najít na internetu, i když seriál neviděl.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re:

Otázky bývají dělány tak, aby je mohl každý najít na internetu, i když seriál neviděl.

Re: Re:

děkuji ;-)

Děkuji :-)

kde je prosím článek o softwaru, který je dobrý v tom, že se z něj dá vytáhnout ten zvuk, např. třeba ze seriálu, nebo z nějakých filmů

děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondřej Doležal vložený před 14 lety

Děkuji :-)

kde je prosím článek o softwaru, který je dobrý v tom, že se z něj dá vytáhnout ten zvuk, např. třeba ze seriálu, nebo z nějakých filmů

děkuji za odpověď

Re:

Článek tu o něm není, ale zkuste např. ANY VIDEO CONVERTER.

Zdá se, že mi tentokrát neutekl začátek soutěže. Ráda bych Six Feet Under, Futuramu nebo 4400.

Inu, mám pocit, že všechny seriály jsou už zadané.
:-)
Už několik lidí tady napsalo který seriál berou, takže nevím, jestli nějaký zbude do soutěže samotné…
:-D

Re:

Ještě si myslím nikdo nezabíral WEST WING. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Ještě si myslím nikdo nezabíral WEST WING. :-)

Re: Re:

Na West Wing mám možná spadeno. Říkal jsem si, že všichni půjdou po Přátelích, O.C., Six Feet Under, tak proč nejít po nějakém méně známém seriálu :)

Ještě jsem se chtěla zeptat Marku, takže to finále nestačí jen správně zodpovědět otázku, ale musím si vybrat seriál, který se tajně vylosoval?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Ještě jsem se chtěla zeptat Marku, takže to finále nestačí jen správně zodpovědět otázku, ale musím si vybrat seriál, který se tajně vylosoval?

Re:

Tak jsem to pochopila i já

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Ještě jsem se chtěla zeptat Marku, takže to finále nestačí jen správně zodpovědět otázku, ale musím si vybrat seriál, který se tajně vylosoval?

Re:

Otázky ve finále nebudou o tom DOBŘE/ŠPATNĚ, nepůjde na ně odpovědět špatně. Bude to např. ve třech větách napsat „proč chcete vyhrát právě tento seriál“ nebo „která postava v tomto seriálu Vám přijde nejzajímavější a proč“ apod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Otázky ve finále nebudou o tom DOBŘE/ŠPATNĚ, nepůjde na ně odpovědět špatně. Bude to např. ve třech větách napsat „proč chcete vyhrát právě tento seriál“ nebo „která postava v tomto seriálu Vám přijde nejzajímavější a proč“ apod.

Re: Re:

Ale když neuhodnu tajně vylosovaný seriál, tak se do slosování nedostanu jestli jsem to pochopila dobře :-)?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re:

Na West Wing mám možná spadeno. Říkal jsem si, že všichni půjdou po Přátelích, O.C., Six Feet Under, tak proč nejít po nějakém méně známém seriálu :)

Re: Re: Re:

A je to!
Nezbylo nic…
:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Otázky ve finále nebudou o tom DOBŘE/ŠPATNĚ, nepůjde na ně odpovědět špatně. Bude to např. ve třech větách napsat „proč chcete vyhrát právě tento seriál“ nebo „která postava v tomto seriálu Vám přijde nejzajímavější a proč“ apod.

Re: Re:

Takže když chci třeba OC, tak každý den tipnu OC a jednou do slosování určitě zařazen budu. Bude tam ješte dalších 100 lidí, kteřým vyšel tip, takže šance malá…

Ale taky se může stát, že jako jediný tipnu West Wing, protože všichni půjdou po Friends, a mám ho bez losování…

Tak tohle je PSYCHO !

Už se nemůžu dočtat!
:-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

A je to!
Nezbylo nic…
:-)

Re: Re: Re: Re:

Běž určitě po Friends, O. C., tam je větší šance :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.