Help for English

Velká seriálová soutěž 2010

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re: Re:

Ale když neuhodnu tajně vylosovaný seriál, tak se do slosování nedostanu jestli jsem to pochopila dobře :-)?

Re: Re: Re:

No, každý den jeden seriál ubyde… takže každý den je větší šance trefit se do seriálu pro daný den.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Re: Re:

Takže když chci třeba OC, tak každý den tipnu OC a jednou do slosování určitě zařazen budu. Bude tam ješte dalších 100 lidí, kteřým vyšel tip, takže šance malá…

Ale taky se může stát, že jako jediný tipnu West Wing, protože všichni půjdou po Friends, a mám ho bez losování…

Tak tohle je PSYCHO !

Už se nemůžu dočtat!
:-D

Re: Re: Re:

JJ přesně tak.

Pravidla finále jsou výborná! Klobouk dole, protože to napětí se bude dát krájet :-D a to až do posledního okamřžiku…

Takže všech 15 otázek stačí poslat najednou do 29.11. a od 30.11 musím odpovídat denně (do 22 hod.) na soutěžní otázku + který film bych chtěl? Snad nebudu ve finálových dnech chybět. Jinak když jeden finálový den náhodou vynechám, tak to snad vadit nebude? Ne,že bych nechtěl soutěžit,ale stalo se mi, že jsem přišel až na tu 22 hod. domů :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jenda176 vložený před 14 lety

Takže všech 15 otázek stačí poslat najednou do 29.11. a od 30.11 musím odpovídat denně (do 22 hod.) na soutěžní otázku + který film bych chtěl? Snad nebudu ve finálových dnech chybět. Jinak když jeden finálový den náhodou vynechám, tak to snad vadit nebude? Ne,že bych nechtěl soutěžit,ale stalo se mi, že jsem přišel až na tu 22 hod. domů :-)

Re:

Kolika finálových dní se člověk účastní, to je jen na něm. Musí mít těch 12 správných odpovědí z patnácti, a potom je už na něm, jestli se účastní jen jednoho finálového dne a nebo všech osmi.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Kolika finálových dní se člověk účastní, to je jen na něm. Musí mít těch 12 správných odpovědí z patnácti, a potom je už na něm, jestli se účastní jen jednoho finálového dne a nebo všech osmi.

Re: Re:

Děkuji. Budu se snažit nechybět. Já jen pro jistotu :-)

Musím se přiznat, že nejsem seriálový odborník, ráda bych věděla, jestli jsou všechny tyto seriály v americké angličtině, či je nějaký v britské. Cítím potřebu naposlouchat si tu britskou. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od botkas vložený před 14 lety

Musím se přiznat, že nejsem seriálový odborník, ráda bych věděla, jestli jsou všechny tyto seriály v americké angličtině, či je nějaký v britské. Cítím potřebu naposlouchat si tu britskou. Děkuji.

Re:

Všechny jsou americké.

doufam, ze premuzu svou lenost a bude se mi chtit vsechny odpovedi hledat :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Všechny jsou americké.

Re: Re:

Díky za odpověď, stejně se soutěže zúčastním, naposlouchat jakoukoli angličtinu by bylo smozřejmě užitečné.
Obdivuji Vás, co děláte pro lidi a pro anglický jazyk, musí to být časově nesmírně náročné. O tom svědčí i to, že odpovídáte na dotazy v neděli večer. Přeji zdraví Vám i Vaší rodině.

Když koukám na tu první otázku, Alice in Wonderland na podšálku byla ještě zlatá:o :-D

1. otázka

Tak první otázka vypadá..hm… „obsažně“… :-)
Snad má jen odradit líné soutěžící a její „obsažnost“ nebude pravidlem i u dalších…
Ale je tam pěkný příklad ergativního slovesa… Super! :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

No, každý den jeden seriál ubyde… takže každý den je větší šance trefit se do seriálu pro daný den.

Re: Re: Re: Re:

Aha, tak když jsem si spočetla kolik si těch seriálů můžu koupit, když nebudu soutěžit, ale pracovat :-) a pak při představě, že by jako poslední, a tudíž šance je tipnout, byly seriály, které nechci, tak to rovnou balim :-).

sutaz

Parada!!! Toto mam rada, opat mozem potrapit svoju mysel :)

Tak tohle bude opravdu zábava a napínavé :-) Držme si palce :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.