Help for English

Velká seriálová soutěž 2010

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010

 

odesláno

Tak jsem to taky odeslala, doufám, že tam bude aspoň těch 12 dobrých :-)

Taky odesláno. :-) Díky za super soutěž, první, u které jsem si užila hledání odpovědí.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví pasaaatko
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vall46 vložený před 14 lety

Tak konečně vše přepsáno a odesláno. Řeknu Vám, kdyby šéf jenom tušil, kolik času jsem strávila nad otázkami v pracovní době… no bylo by to na vyhazov… Ale i kdybych nevyhrála, je dobrý vědět, že čas strávený nad otázkami bude finančně ohodnocen v měsíční mzdě:-)

Re:

tak to sme na tom podobne :D:D:D

tak konečně jsem odeslala odpověďi, ale nevím jak se mi to povedlo, ale povedlo se mi to odeslat dvakrát – jednou však jen s deseti odpověďmi – nějak se mi totiž seknul internet, tak doufám, že mě to nevyřadí ze hry? :?

Já vám strašně moc držím palce, já se těhle soutěže nemohla zúčasnit, protože jsem tu měla zrovna na návštěvě vnučku a na internet jsem se dostala tak na dest minut, ale stihla jsem vaše komentáře tak vím, že tentokrát byly otázky fakt těžké. Je mi líto, že jsem se nemohla zúčastnit, ale o to víc jsem napnutá, kdo asi vyhraje. Takže držím pěsti a fandím vám, a příště, – jdu o toho zase!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Konec soutěže je tu :) Do večera otázky pošlu, ještě ale překontroluju některé odpovědi. První soutěž, ve které jsem nezapomněl na žádnou otázku!

Re:

já taky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Já vám strašně moc držím palce, já se těhle soutěže nemohla zúčasnit, protože jsem tu měla zrovna na návštěvě vnučku a na internet jsem se dostala tak na dest minut, ale stihla jsem vaše komentáře tak vím, že tentokrát byly otázky fakt těžké. Je mi líto, že jsem se nemohla zúčastnit, ale o to víc jsem napnutá, kdo asi vyhraje. Takže držím pěsti a fandím vám, a příště, – jdu o toho zase!

Re:

Děkujeme. Snad příště budete mít více času a přidáte se k nám. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Já vám strašně moc držím palce, já se těhle soutěže nemohla zúčasnit, protože jsem tu měla zrovna na návštěvě vnučku a na internet jsem se dostala tak na dest minut, ale stihla jsem vaše komentáře tak vím, že tentokrát byly otázky fakt těžké. Je mi líto, že jsem se nemohla zúčastnit, ale o to víc jsem napnutá, kdo asi vyhraje. Takže držím pěsti a fandím vám, a příště, – jdu o toho zase!

Re:

Děkujeme, příště to jistě bude s časem lepší :-)

Já během této soutěže stihla jednou totálně spálit oběd, jednou jsem musela udělat vánoční úklid v obýváku už v listopadu, protože během mého luštění odpovědí synek řádil a objevila jsem spoustu zajímavch zákoutí těchto stránek :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Já vám strašně moc držím palce, já se těhle soutěže nemohla zúčasnit, protože jsem tu měla zrovna na návštěvě vnučku a na internet jsem se dostala tak na dest minut, ale stihla jsem vaše komentáře tak vím, že tentokrát byly otázky fakt těžké. Je mi líto, že jsem se nemohla zúčastnit, ale o to víc jsem napnutá, kdo asi vyhraje. Takže držím pěsti a fandím vám, a příště, – jdu o toho zase!

Re:

Děkujeme, snad Vám to příště taky vyjde (to já byla krkoun a k tomu internetu jsem se prostě prodrala…)

a jej

Hm, tak jsem kontrolovala, jestli mi moje zpráva s obpověďma odešla v pořádku a zjistila jsem, že moje hezká úprava 2 odpovědí vyrovnaných hezky do slouků je fuč, takže je to nepřehledný, nahňácaný na sobě a ani to není oddělený čárkama – to fakt potěší (původně jsem to měla v tabulce a jak jsem zjistila tu ve zprávě odeslat nemůžu…). Ach jo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 14 lety

a jej

Hm, tak jsem kontrolovala, jestli mi moje zpráva s obpověďma odešla v pořádku a zjistila jsem, že moje hezká úprava 2 odpovědí vyrovnaných hezky do slouků je fuč, takže je to nepřehledný, nahňácaný na sobě a ani to není oddělený čárkama – to fakt potěší (původně jsem to měla v tabulce a jak jsem zjistila tu ve zprávě odeslat nemůžu…). Ach jo.

Re: a jej

Asi jsem to také dobře neodeslal, ale přehledný to je. Snad to vadit nebude :-(

Good luck :-)

Odesláno, přeji všem hodně štěstí :-) Jsem zvědavá, kolik lidí se zúčastnilo, jak velká je teď asi šance na výhru :oops:

Odesláno taky, ale štěstí přeji pouze sobě :-D

tak… konečne podokončované všetky otázky a odoslané… najviac mi dali zabrať 1 a 7 otázka, doteraz si nie som istá či som ich urobila dobre… nehovorim že pre ostatných si istá som… Všetky otázky mi dali zabrať…ale veľa mi táto súťaž dala, okrem toho, že som si precvičila angličtinu, spoznala som seriály o ktorých som pred tým ani nepočula a teraz už viem o nich celkom dosť :D Okrem toho som sa ešte lepšie zoznámila s touto skvelou stránkou, objavila veľa super článkov a jednoducho som tu strávila posledné dva týždne celkom dosť času…vlastne ako aj ostatní :D:D

uff

odesláno, už se těším na zveřejnění odpovědí :-) ty poslední otázky byly super, stačilo najít jen klíč a pak už to bylo jednoduché :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.