Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Re:

Už ji testujeme, je víceméně hotová, jen chceme mít jistotu, že v ní není nějaká chybka. Pokud už Word Manager máte, napište mi prosím na Vitware. Mohli bychom Vám poslat testovací verzi, kdybyste chtěla.

Nemam zatial WM, ale rada by som mala. Zatiaľ by som sa potešila aj testovacej verzii. Teším sa na ostrú. (alebo si mám objednať českú verziu a pošlete mi potom slovenský upgade, keď bude na svete ? Dajte dobrú radu). Ďakujem za všetko.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 14 lety

Nemam zatial WM, ale rada by som mala. Zatiaľ by som sa potešila aj testovacej verzii. Teším sa na ostrú. (alebo si mám objednať českú verziu a pošlete mi potom slovenský upgade, keď bude na svete ? Dajte dobrú radu). Ďakujem za všetko.

Re:

ano, slovenská verze bude pro slovenské uživatele WM zdarma.

chyba

Dobrý den, mám zakoupený slovník, začalo mi to házet chybu – Run-time error ‚91‘: Object variable or with block variable not set – potom se program vypne. Můžete mi poradit co s tím, popř. poradit na koho se obrátit? díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od duckworth vložený před 14 lety

chyba

Dobrý den, mám zakoupený slovník, začalo mi to házet chybu – Run-time error ‚91‘: Object variable or with block variable not set – potom se program vypne. Můžete mi poradit co s tím, popř. poradit na koho se obrátit? díky

Re: chyba

Obraťte se prosím na technickou podporu Vitware – support@vitware.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: chyba

Obraťte se prosím na technickou podporu Vitware – support@vitware.cz

Re: Re: chyba

Díky.

Hezke

moc hezke vyzkousel jsem demo a paradně se z toho učí…jen škoda,že si nemohu dovolit plnou verzi :-(…protože jsem ještě student ZŠ. Budu si muset ještě chvilku pockat az si na to vydělám :-)

Generování

Chtěl bych se zeptat jestli náhodně vygenerovaná lekce jde uložit mezi běžné a potom znovu zkoušet?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od martin94 vložený před 13 lety

Generování

Chtěl bych se zeptat jestli náhodně vygenerovaná lekce jde uložit mezi běžné a potom znovu zkoušet?

Re: Generování

Ne, náhodně generovaná lekce nelze uložit. Ale každé slovíčko, které projde zkoušením, tedy i to z náhodně generované lekce, se ukládá do statistiky a je možné ho zopakovat v Revizi.

Spokojenost

S Word Managerem jsem moc spokojená, díky za něj!!! Vytvářím si na něm i nové lekce do kurzu angličtiny, mnohem lépe pak jde učení než z učebnice. Je velká výhoda, když se člověk může učit slovíčko zároveň i psát a navíc slyší výslovnost. Ještě jednou děkuji!

Demo verze je pěkná, už jenom čekám, až mi v e-mailu přistane plná verze

RAM

Dobrý den. Na stránkách vitware.cz/wor­dmanager stojí v systémových požadavcích 512 RAM. Demo mi bez problému běžela i na 256 RAM. Je 512 MB skutečně nezbytné pro správný chod programu? A jaké by to znamenalo omezení v případě menší?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radegast546 vložený před 13 lety

RAM

Dobrý den. Na stránkách vitware.cz/wor­dmanager stojí v systémových požadavcích 512 RAM. Demo mi bez problému běžela i na 256 RAM. Je 512 MB skutečně nezbytné pro správný chod programu? A jaké by to znamenalo omezení v případě menší?

Re: RAM

To číslo jsme psali pro jistotu. Na počítačích s menší RAM jsme netestovali, ale pravděpodobně poběží také.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radegast546 vložený před 13 lety

RAM

Dobrý den. Na stránkách vitware.cz/wor­dmanager stojí v systémových požadavcích 512 RAM. Demo mi bez problému běžela i na 256 RAM. Je 512 MB skutečně nezbytné pro správný chod programu? A jaké by to znamenalo omezení v případě menší?

Re: RAM

Rozhodně pokud Vám jde demo, půjde i plná verze.

Spokojen, jen vyresit tento drobny problem prosim

Zdravim, tak uz mi to prislo, vypada to moc skvele :-D Jen bych rad vyresil tento problem pri aktualizaci viz. www.ulozto.cz/…-obrazek-png . Pokud nekdo zna reseni , tak predem diky za odpoved. Mam system win7 64bit,CPU AMD Phenom II X4 840

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.