Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radim77 vložený před 13 lety

Spokojen, jen vyresit tento drobny problem prosim

Zdravim, tak uz mi to prislo, vypada to moc skvele :-D Jen bych rad vyresil tento problem pri aktualizaci viz. www.ulozto.cz/…-obrazek-png . Pokud nekdo zna reseni , tak predem diky za odpoved. Mam system win7 64bit,CPU AMD Phenom II X4 840

Re: Spokojen, jen vyresit tento drobny problem prosim

Máte aktuální verzi? Máte nainstalovaný poslední patch?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Spokojen, jen vyresit tento drobny problem prosim

Máte aktuální verzi? Máte nainstalovaný poslední patch?

Re: Re: Spokojen, jen vyresit tento drobny problem prosim

Super a diky moc , hodil jsem tam nejnovejsi patch a uz aktualizace probehla uspesne. Clovek vzdy aktualizuje kdejaky program a tohle mne fakt nenapadlo prihodit tam patch. Mam radost a dikuji moc.

Re: upgrate

Novou verzi programu s vylepšeným filtrem a revizemi spustíme během několika dní.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví alois
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: upgrate

Novou verzi programu s vylepšeným filtrem a revizemi spustíme během několika dní.

Re: Re: upgrate

super konecne

WM – Mobil

Chtěl bych se zeptat zda WM by fungoval i na Windows mobile, popř. jak jste na tom s vývojem softwaru pro použití v mobilu a na jakém operačním systému plánujete mobilní verzi, či už máte nějaké testovací verze. Váš software by se mi velice hodil při cestách v MHD. Uvažuji o pořízení si netbooku,ale přeci jen aplikace v mobilu by byla praktičtější. Díky za info.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Xkite vložený před 13 lety

WM – Mobil

Chtěl bych se zeptat zda WM by fungoval i na Windows mobile, popř. jak jste na tom s vývojem softwaru pro použití v mobilu a na jakém operačním systému plánujete mobilní verzi, či už máte nějaké testovací verze. Váš software by se mi velice hodil při cestách v MHD. Uvažuji o pořízení si netbooku,ale přeci jen aplikace v mobilu by byla praktičtější. Díky za info.

Re: WM – Mobil

Dobrý den, zatím se tato aplikace pro mobily nerýsuje, tedy v nejbližším roce s ní určitě počítat nelze. Potom uvidíme, nemohu nic slibovat.

Zdravím, je ta verze ke stažení ještě aktuální? Díky.

Re: ějaké nápady, postřehy a dotazy

také by jste mohli udělat 3D vzhled, vestvěný plugin pro facebook a nakonec třeba vypalovač slovíček přímo do mozku :-)

Zrovna dneska mi došlo CD, tentokrát pro strejdu k šedesátinám (je samouk angličtiny). Tak snad se mu bude WM líbit alespoň z poloviny tak, jako se líbí mi:)

Portable verze?

Dá se Word Manager a Smart Tests použít jako portablová verze? Celkem by mi sedělo mít to nainstalované na „flešce“ a použít to kdekoli – přenášení PC není pohodlné, hlavně do zaměstnání 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr765 vložený před 13 lety

Portable verze?

Dá se Word Manager a Smart Tests použít jako portablová verze? Celkem by mi sedělo mít to nainstalované na „flešce“ a použít to kdekoli – přenášení PC není pohodlné, hlavně do zaměstnání 8-)

Re: Portable verze?

Ne, programy je nutné mít nainstalované na počítači. Portable verzi bohužel nemáme.

Jiné platformy ?

Chci se zeptat, zda-li je v plánu rozšíření na platformy Windows Mobile, iOS popř. Android ?

Děkuji.

Chybička v programu?

Až do teď super!
Dnes poprvé jsem zkusil procvičování slovíček bez psaní na klávesnici. Nastavil jsem překlad z CZ do EN, odpověď jen říci (nepsat), uložil a spustil zkoušení. Po šesti slovíčkách se těchto šest neustále opakovalo, procenta ukazují stále nulu, Počet sl.ve zkoušení 6, správně 0. Několikrát jsem to zkoušel na různých lekcích, ale stále se stejným problémem. Restart programu ani PC to nevyřešil… Tak nevím co dál. Nesetkal se s tím někdo?

Dobrý den,
chtěla bych upozornit na malou chybu v programu ve slovíčkách ve slovíčku pest, kdy je u něj v překladu napsáno škůdci. Podstatné jméno je počitatelné, množné číslo je pests (alspoň to mám uvedeno v knize). Nebo je možné říci : Pest are … ?

Re: tisk, poslech

Tisk ano, nahrávky do mobulu ne. Leda si je tam ručně okopírovat jako samostatné soubory.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.