Help for English

HFTOE

 

Ahoj všichni, zejména učitelé, -neznáte stránky něco jako Help for Teachers of English?
Pár diskusních jazykových fór pro učitele by se našlo, ale jaksi žádné z nich se životem HFE nevyrovná… Dík, Katka

míst pro učitele jsou mraky… zkuste např. onestopenglish nebo nedávno Romanem recenzovaný ESL Printables:

helpforenglish­.cz/anglictina-na-internetu/c20091123­04-ESLprintables.com---EnglishExerci­ses.org.html

Jasan, javor…ale já nemyslím, CO učit. Já myslím takovou drobnou pravidelnou konferenci na nějaké stránce, kde by se jeden poradil či tříbil názor. Z hlediska metodiky mne za nějakých 15 let v učitelském řemesle nejvíc oslovili lidé z Oxfordu či British Councilu či Cambridge, ale oni na stránkách nic takového nemají. A vidět je jednou za rok či víc je málo. Na FF MU magisterském pro střední školy s metodikou není ideální stav, ale kde je? Jedna věc jsou Brownové, Scriveneři či Harmři na papíře a druhá praxe ve stavu čekého základního či středoškolského školství. Čili hledám a začínám šetřit na Celtu, no. Dík, pozdravy, K.

Na ESL printables je fórum, kde se učitelé z celého světa ptají na vše možné. Zkuste se tam podívat.

http://eslprintables.com/

Na této stránce dole v sekci ‚Search forum posts‘ stačí kliknout na ikonu SEARCH (jinak nic nevyplňujte)

Není to sice moc přehledné, ale učitelských témat je tam opravdu již hodně :-)

Dík moc, ale budu hledat dál, jsem asi důkladně zblblá z naší fildy! Mějte se oba fajn + organizujte to setkání HFE prosím tak ať nestojí majlant! =D
K.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.