Help for English

Otazka pro Marka Vita

 

Ahoj,

rad bych se zeptal kolik mate za sebou prectene anglicke literatury. Myslim vse krome ucebnic, slovniku atd. Je to otazka, ktera mne jednak zajima a chtel bych si udelat jistou predstavu. Staci odhad. Diky

Michal

Uděláme tipovací soutěž, kdo se trefí, vyhrál :-D
41 (nechci urazit, jestli je to víc… já mám problém přečíst 4 :D )
:-)

Tipuju 111 :-)

davam takticky 112, aby som vyhral :-D

Tohle ale není aukce :)

110 ;)

Neštvite mě, vy nechcete, abych vyhrál :)

já tipujuuuuu…safra vy jste dali čísla, která bych taky dala, ale tak břeee, dám 104!

No, spočítaný to nemám… ale… 41 jsem jich měl přečtených u maturity. Určitě bych tipoval trochu (dost) výš než 100. Ale dobrý nápad, zkusím to spočítat. Za měsíc dám vědět. :-D

Ups :D Tak sorry no :D Já jich mám tak 7? asi :-D

Marku, doporučuji si vést evidenci na http://www.goodreads.com/ :)

Jak jsi mohl přečíst tolik knih tak rychle :) Nebyla tvoje první kniha, Duna (druhý díl), kterou jsi přečetl, ve třetím ročníku? :shock:

rychlostí 1–2 knihy týdně se dá přečíst docela dost, ne?

To je pravda… od nového roku jsem začal poctivě číst a 1 knížku o téměř 800 stranách jsem za týden přečetl.

teda 41 knih pred maturitou, to je vic nez jsem ja tenkrat precet v cestine(a to se nechci chvalit:-). Ikdyz musim dodat, ze jsem spis preferoval encyklopedie a tak, proste minimum beletrie.

Cetl jsem sekci tipy a triky pro cteni, a zajimalo by mne jak to resi ostatni co se tyce novych slov na ktere clovek v knize narazi
A vyhledavam si vyznamy jenom klicovych slov, ktere si zapisuju do specialniho sesitu nebo v MS Word i s prikladovymi vetami
B to same jako A akurat bez prikladovych vet
C vyhledavam si vse ale nikam to nepisu
D vyhledavam a pisu si vse

Ja kombinuju A s C

Ja by som ešte pridal.

E vyhledavam si vyznamy jenom klicovych slov,ale nikam to nepisu

To je môj prípad, teda ak sa k čitaniu vôbec dostanem :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.