Help for English

Překreslené ikonky

 

Jak to, že tu má spousta z nás překreslené ikonky? Hacknul někdo web, nebo to je jenom srandička autorů? Mě se ta moje ikonka docela líbí. :-D

Jsem rád, že se líbí… nejsem si totiž jistý, jestli jsem si zazálohoval původní složku s avatary. :-)

Haha, mě taky :D

No ja jsem ted pustil hfe a cumim ze mam nejakou cinskou vlajku ci co? Uz sem si myslel ze se mi zase nejakej vir dostal do compu. Takze pokud je nas na tom vic, snad to nebude problem na mem prijimaci :)

Dobrej apríl:)

Vypadáš jak mušketýr. To mě někdo chtěl totálně přemazat. Jsem si skoro jist, že v tom mají prsty prznitele webu. :-D

Seqwence: Tvůj nový avatar se mi líbí nejvíc, fakt cool :-D

Mě Tomash připadá jak pirát :)

:-D Já se musím přidat taky ať jsem ve sbírce, to je báječné. Sice celý rok bych to takto nechtěla, ale dnes se už půl hodiny chechtám a chechtám.A viděli jste Romana s růžky? Teda jak jste tohle dokázali, dík za tuny smíchu.
Ale Seqwence bude asi vyhlášen králem ikonek.To nemá chybu. :-D :-D :-D

Překreslil jsem jich jen asi stovku, nechal jsem si vyjet uživatele, kteří jsou nejaktivnější v diskusích a komentářích a stovku těch nej jsem zkrášlil. :-)

Vzhledem k tomu, že ikonek tu máme tisíce, je to fakt jen zlomek… ale alespoň něco.

Vy jste teda hračička, vy byste neměl mít svatozář, ale rohy, jste ďábel. To bude pro mne nezapomenutelný Apríl 2010. :-D :-D :-D Jestli se smíchy nezhroutím.

tj strašně dobréé, hezky ten apríl začíná, ještě že jsem tu tak brzo! :-)

jo seqwence je spešl coool! a ta cigareta…ale všichni jsou úžasní

Když jsem se dneska viděla, chvíli jsem přemýšlela, kdo v tom má prsty :-), hl. jsem tentokrát nebyla varovaná, cože se to chystá na Apríla a už je to tady. :-)

Když jsem ráno najel na HFE a uviděl moji ikonku, říkal jsem si, co to sakra mám s monitorem :-D :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.