Help for English

Prodám doporučenou četbu ke zkoušce CAE 2010

 

Prodám Of mice and men a Through a glass, darkly – doporučené tituly k části „writing“ na rok 2010.

Cena za obě knihy celkem 300,– Kč.

kde se dá zjistit jaká je doporučená četba k FCE a dalším vyšším zkouškám?

Zkoušela jsem to najít pro FCE ale nezdařilo se mi. Možná to je jen od úrovně C1 tj. CAE. Napiš na British council oni ti poví. :-)

Dobrý den, doporučené materiály (a tedy i četbu) pro všechny typy zkoušek najdete následovně: jděte na stránky British Council Česká republika, tam rozbalte položku ‚Exams‘ z vodorovného menu. V rozbaleném menu najděte ‚Preparation materials‘ (přibližně v dolní třetině menu). Otevře se dlouhatánská stránka s mnoha informacemi ke každé zkoušce. Pozor, až dole na této stránce je doporučená literatura ‚SET TEXTS (FCE, CAE, CPE)‘…

Jinak pro roky 2010/2011 jsou pro FCE doporučeny knihy ‚Wilkie Collins: The Woman in White (Black Cat or any edition)‘ a ‚Michael Crichton: Jurassic Park (Macmillan or any edition)‘. Mnoho zdaru u zkoušky!

díky :-)
„The woman in white“ jsem našla na http://www.gutenberg.org/…-h/583-h.htm

Jo,a le na FCE nečekají, že budete číst originály, ale že si přečtete zjednodušenou verzi pro studenty.

uff, jsem si říkala že to bude teda husté :shock:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.