Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Peter vložený před 11 lety

Prosím vás nebudete poskytovať aj niekolko dňovú trial verziu zdarma?

Děkujeme za zaslání dotazu, tuto verzi již běžně poskytujeme. EnglishMe si můžete vyzkoušet bez závazků vyzkoušet na 7 dní zdarma.

Nevím, jestli jsem to správně pochopila, pokud ne, tak mě prosím, opravte. Uvádíte, že dvě licence do rodiny stojí 490 Kč, to znamená, že zaplatím 980 Kč. Na tuto částku se vztahuje ještě další sleva 30%?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 11 lety

Nevím, jestli jsem to správně pochopila, pokud ne, tak mě prosím, opravte. Uvádíte, že dvě licence do rodiny stojí 490 Kč, to znamená, že zaplatím 980 Kč. Na tuto částku se vztahuje ještě další sleva 30%?

Ano! je to přesně tak.

Cenu si můžete zkontrolovat přímo při objednávce hromadného předplatného, kde již je cena započítaná po slevě.

Zkusila jsem si udělat objednávku dvou licencí, ale nefunguje to.

Dobrý den, prověříme a opravíme. Zkoušel jsem to, a objednávka fungovala, ale nezapočítala se ta sleva. Je to ten problém a nebo nefungovalo něco jiného?

Sleva se započítala. Když jsem dala pokračovat, tak bylo hlášeno ERROR.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 11 lety

Sleva se započítala. Když jsem dala pokračovat, tak bylo hlášeno ERROR.

Děkujeme za odpověď, prověřuji log této chyby a jako možné vysvětlení se nabízí, že přesně v okamžiku odeslání formuláře Vás počítač odhlásil. Byla jste po této chybě v EnglishMe přihlášena?

Můžete prosím vyzkoušet odeslat objednávku znovu, děkuji.

Dnes jsem program vyzkoušela a rovnou si udělala předplatné. Výborný program. A velmi rozumná cena.

Dobry den, prosim vas, je mozne vyrovnat hlasitost mp3 ukazok v slovniku na english me ?

podobny zdroj dat ma zrejme aj HFE, ale kedze ten je bezplatny tak moja otazka smeruje na spoplatnenu sluzbu.

Uz som si davnejsie vsimol – Vacsina slov ma zhruba rovnaku hlasitost ale niektore az neprijemne “revuuu” – vsak skuste sami – napr. rozdiel medzi slovickom ""heal":http://www.helpforenglish.cz/…onary/search?…" a ""take pictures":http://www.helpforenglish.cz/…onary/search?…" Ked pri skusani slovicok na mna po “heal” zareve ""take picture" skoro sa pototo… :-) – fakt je to dost neprijemne… dakujem.

Nejprve jsem tento program jen odsoudil s tím, že když za něco zaplatím, tak to chci mít napořád. Nakonec jsem tomuto programu dal šanci a jsem za to rád, je to skvělý program a začínám uvažovat o předplatném. Nechcete slevu prodloužit do konce měsíce?

K programu mám pouze 1 poznatek, který mi vážně vadil. Spojení EM a HFE je velmi slabá. Při vyplňování některých těch testů jsem si nevěděl rady a na EM také nebyl žádný článek, který by se danou problematikou zabýval. Na HFE ovšem je – doporučil bych tedy alespoň na EM uvést odkazy na danou problematiku na HFE :) Jinak je tento program skvělý, nemohu si ho vynachválit :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kjuo vložený před 11 lety

Dobry den, prosim vas, je mozne vyrovnat hlasitost mp3 ukazok v slovniku na english me ?

podobny zdroj dat ma zrejme aj HFE, ale kedze ten je bezplatny tak moja otazka smeruje na spoplatnenu sluzbu.

Uz som si davnejsie vsimol – Vacsina slov ma zhruba rovnaku hlasitost ale niektore az neprijemne “revuuu” – vsak skuste sami – napr. rozdiel medzi slovickom ""heal":http://www.helpforenglish.cz/…onary/search?…" a ""take pictures":http://www.helpforenglish.cz/…onary/search?…" Ked pri skusani slovicok na mna po “heal” zareve ""take picture" skoro sa pototo… :-) – fakt je to dost neprijemne… dakujem.

Při vytváření mp3 jsem soubory normalizoval, ale nahrávání i přidávání do databáze probíhalo v rozmezí několika let a tato rozdíly jsou možné.

Můžete prosím tuto připomínku nahlásit pomocí interního hlášení problémů přímo na English Me? Tady v komentářích by mohla zapadnout, tam máme vše na jednom místě, můžete sledovat stav své připomínky, můžeme komunikovat, požádat o zpětnou vazbu apod.

Moc díky!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JohnyHiawa vložený před 11 lety

Nejprve jsem tento program jen odsoudil s tím, že když za něco zaplatím, tak to chci mít napořád. Nakonec jsem tomuto programu dal šanci a jsem za to rád, je to skvělý program a začínám uvažovat o předplatném. Nechcete slevu prodloužit do konce měsíce?

K programu mám pouze 1 poznatek, který mi vážně vadil. Spojení EM a HFE je velmi slabá. Při vyplňování některých těch testů jsem si nevěděl rady a na EM také nebyl žádný článek, který by se danou problematikou zabýval. Na HFE ovšem je – doporučil bych tedy alespoň na EM uvést odkazy na danou problematiku na HFE :) Jinak je tento program skvělý, nemohu si ho vynachválit :)

Díky za názor. English Me rozhodně nemá suplovat Help for English. Samostatné články na English Me nebudou, ty by měly vždy být k dispozici zdarma na Help for English.

Na možnosti propojení s články pracujeme, již nyní je každá testová rubrika spojena s články, nicméně není úplně možné spojit každou otázku s příslušným článkem… na některé otázky ani článek nemáme.

Po dokončení testu se Vám zobrazí přehled toho, v jakých otázkách zaměřených na jaký jev jste chyboval a k tomu doporučí články. Jsou to ale články přiřazené ne k individuálním otázkám.

Tedy uděláte např. chybu v předpřítomném a minulém čase. Počítač ví, že tato otázka spadá to rubriky předpřítomný vs. minulý čas a doporučí Vám k tomu článek. Už ale nedoporučí např. specializovaný článek na rozdíl mezi ALREADY YET a STILL.

Tuto funkci bychom dále rádi vylaďovali a snad se bude chovat čím dále inteligentněji.

Zdravíčko,měl bych dotaz ohledně hodnocení testů. Když jsem poprvé udělal test na 60% a podruhé na 100% proč se nepřepsala ta první hodnota (musí tam být nějaká prodleva)? A po prvním dnu jen jedna připomínka. Když mám stránku s aktuálním výukovým plánem tak bych vedle jednotlivých lekcí uvítal i nějaký odkaz na článek který se danou problematikou zabývá ale toto jsem našel akorát po dokončení testu což je sice hezké ale ztratil jsem čas hádáním odpovědí když jsem si mohl nejdříve přečíst poučky a pak vyplňovat. Jinak projekt english me se mi velice líbí a už jsem si koupit verzi na rok :) ale ty odkazy na články vedle testů by se mi každopádně líbily.

Před napsáním tohoto příspěvku jsem nečetl předchozí tak se omlouvám za duplicitu ale napsat jsem to musel :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od convert23 vložený před 11 lety

Zdravíčko,měl bych dotaz ohledně hodnocení testů. Když jsem poprvé udělal test na 60% a podruhé na 100% proč se nepřepsala ta první hodnota (musí tam být nějaká prodleva)? A po prvním dnu jen jedna připomínka. Když mám stránku s aktuálním výukovým plánem tak bych vedle jednotlivých lekcí uvítal i nějaký odkaz na článek který se danou problematikou zabývá ale toto jsem našel akorát po dokončení testu což je sice hezké ale ztratil jsem čas hádáním odpovědí když jsem si mohl nejdříve přečíst poučky a pak vyplňovat. Jinak projekt english me se mi velice líbí a už jsem si koupit verzi na rok :) ale ty odkazy na články vedle testů by se mi každopádně líbily.

Před napsáním tohoto příspěvku jsem nečetl předchozí tak se omlouvám za duplicitu ale napsat jsem to musel :)

Dobrý den,

děkuji za zaslání dotazu.

Ve výukovém plánu se v současné době zobrazuje úspěšnost prvního spuštění. Domnívám se, že pokud aktivitu uživatel spustí znovu, může si pamatovat správné odpovědi jednotlivých otázek a přestože bude mít 100% neznamená to, že dané téma ovládá, proto se v současné době zobrazuje pouze informace o prvním spuštění. Tento systém plánuji přepracovat, aby poskytl i tuto informaci.

Bohužel není snadné zobrazit ke každému testu odkaz na článek, protože často v systému nemáme článek, který zabývá přesně tímto tématem. Testy mohou obsahovat více jevů a v takovém případě se nabízí více článků k procvičení. Tuto informaci nezobrazujeme před vyhodnocením testu, protože by se na úvodní stránku pravděpodobně nevešla.

Šlo mi hlavně o to že když si chci zpětně udělat testy tak nevím které z nich už jsem opravil na 100% a které ne.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.