Help for English

Raymond Murphy on English Grammar in Use (interview )

 

Mně Grammar in Use vyhovuje, možná proto, že ji používám pro účel pro který byla vytvořena – jako PŘÍRUČKU po které šahám, když najdu mezeru ve svých znalostech.
Z videa jsem nepochopil, jestli byl první, ale systém vysvětlení a na jedné straně a jednoduché příklady k lepšímu pochopení (ne k procvičení) na druhé straně mi připadá geniální.
Na druhé straně UČEBNICE by měla „postupně“ jít ke svému cíli, takže zcela chápu komentáře výše. Aktuálně bych „uživil“ nějakou na komunikaci face2face zaměřenou na slovní zásobu, pokud máte tip, sem s ním.
Všimli jste si, že se zabýval problémem, jak zaplnit mezery v gramatice studenta aniž by to musel probírat s celou třídou?
To dlouhé video zkouknu o víkendu.

Je ta třetí kniha od Betty Azar vhodná na přípravu na CAE?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 11 lety

Je ta třetí kniha od Betty Azar vhodná na přípravu na CAE?

Pokud jde o gramatiku, tak určitě :-)

Je Azar vhodná i pro samouky? Jsou tam výsledky k cvičením?

Nojo, to je pravda, to mi vůbec nedošlo. Dříve to bylo bez klíče, který se prodával samostatně. Jak je to ale u nových edicí, fakt nevím…

Basic verze, co mám já – 3rd edition, je s Answer Key.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.