Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Opravdu skvělá aplikace, gratuluju. Používám ji už asi 14 dní a nemohu si to vynachválit. Možná bych si dovolil jen navrhnout, že by u jednotlivých cvičení (co se týče gramatiky) mohl být i odkaz na článek na helpforenglish. I když je u jednotlivých možností (u doplňování do vět) vypsané vysvětlení – myslím, že článek osvětlující daný gramatický problém by pomohl.

Ještě mě trochu zarazilo, že jsem narazil na lekci frázových slovíček, což by nebylo divné, kdyby se jich člověk nemusel najednou naučit téměř 40. Myslím, že je rozumnější tyto slovíčka rozptýlit do jednotlivých lekcí.

Dobrý den,

děkujeme za napsání připomínky.

Odkazy na články naleznete po dokončení testu, v přehledu je záložka Kategorie, která obsahuje jednotlivé kategorie, které jsou v testu zkoušeny a u většiny naleznete odkaz na článek. Tyto kategorie jsou navíc řazeny dle počtu chyb .

Ano, zkoušení slovíček, které obsahuje více slovíček není efektivní, určitě se to netýká jen frázových sloves, ale i dalších lekcí – z mého pohledu je lepší udržet slovíčka pohromadě, protože “k sobě patří”. V současné době zvažujeme možnost automaticky aktivitu rozdělit, aby v rámci jednoho zkoušení bylo vždy max. N slovíček.

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte.

Prosím nabízíte tu hromadnou slevu i pro jiné organizace než jsou školy, např. pro občanská sdružení? děkuji

Dobrý den,

děkujeme za zaslání dotazu. Hromadnou slevu může využít kdokoliv, není to ničím omezeno, stačí objednat pouze více licencí.

V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte.

Bylo by možné do programu English me dát přehrávání výslovnosti vět (které ukazují příklady využití slovíček) jako je tomu v Angličtině pro začátečníky? Když si chci poslechnout výslovnost, musím to překopírovat do jiného programu…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Milos69 vložený před 10 lety

Bylo by možné do programu English me dát přehrávání výslovnosti vět (které ukazují příklady využití slovíček) jako je tomu v Angličtině pro začátečníky? Když si chci poslechnout výslovnost, musím to překopírovat do jiného programu…

Dobrý den,

děkuji za zaslání dotazu. Ano, výslovnost k příkladovým větám připravujeme. pokud se nepletu, tak bychom všechny měli mít k dispozici v září tohoto roku.

V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.

Moc nechápu funkci košiku u slovní zásoby v English me, můžete mi ji prosím vysvětlit? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wendy23 vložený před 10 lety

Moc nechápu funkci košiku u slovní zásoby v English me, můžete mi ji prosím vysvětlit? Děkuji

Děkujeme za zaslání dotazu.

Funkce košíku funguje skoro stejně jako košík v obchodě. Pokud v průběhu výuky narazíte na slovíčko, na které nechcete zapomenout, můžete si ho uchovat do košíku.

K slovíčkům z košíku se můžete vrátit, můžete si je vypsat a klidně je vyhodit, pokud už je nepotřebujete. Ale také můžete ze slovíček z košíku vytvořit nový okruh slovní zásoby, tato slovíčka se následně naučit.

Slovíčka z košíku můžete přidat i do již existujícího okruhu.

V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte.

Dotaz na Marka: Marku, je English me použitelné pro dítě v druhé třídě pro opakované učení slovíček psanou formou. A dalo by se nějak vyfiltrovat, která slovíčka se má učit.

Ahoj, samozřejmě. Slovíčka můžete vybrat sami, vytvářet vlastní okruhy a nebo si nechat doporučit slova na dané úrovni, starter, elementary apod. Tam to ale samozřejmě člověk nemá pod kontrolou. Ale vlastní okruhy se tvoří hodně jednoduše.

dobrý den , chtěl sem se zeptat pokud bych si objednal 4 licence s rodinou slevou může mít každá licence jinou úroveň předem děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zurepa vložený před 10 lety

dobrý den , chtěl sem se zeptat pokud bych si objednal 4 licence s rodinou slevou může mít každá licence jinou úroveň předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

každý uživatel si může nastavit svou vlastní úroveň a používat program tak, jak mu to bude vyhovovat. Licence na sobě v tomto nejsou nijak závislé.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Petr Hudík

chtěl bych si englisme zaplatit, ale nemohu nikde najít kde mohu platit…???proč není v sekci jak objednat rovnou odkaz na provedení platby?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza Stoklásek vložený před 10 lety

chtěl bych si englisme zaplatit, ale nemohu nikde najít kde mohu platit…???proč není v sekci jak objednat rovnou odkaz na provedení platby?

Dobrý den,

děkujeme za poznámku. Objednávky se vytváří vždy již z existujícího profilu. Tedy když se do English Me přihlásíte (můžete využívat sedm dní zdarma) a nahoře v menu najdete Předplatné.

V článku píšeme:

Způsob objednávky Případná objednávka se vždy provádí z již existujícího profilu. Pokud ještě zaregistrovaní na Help for English nebo English Me nejste, vytvořte si uživatelský účet. Přihlašte se do English Me a odtud teprve lze provést objednávku. Vše tedy bude probíhat pod Vaším jménem a heslem.

Navázala bych na svůj vlastní dotaz: Marku, je English me použitelné pro dítě v druhé třídě pro opakované učení slovíček psanou formou. A dalo by se nějak vyfiltrovat, která slovíčka se má učit.

Dnes již mohu na tuto otázku odpovědět sama. English Me! je naprosto ideální pro tento účel.

Výhody obecné:

  1. funguje na tabletu
  2. funguje kdekoliv, kde je mobilní připojení a zatímco učebnice se ráda zapomene doma, tablet je vždy první na seznamu věcí s sebou
  3. lze vytvořit samostatné okruhy slovíček dle potřeby, takže ať se dětský mozek brání jak chce projde-li zkoušení celé jedné lekce, neustálým opakováním mu v hlavě zůstanou
  4. když slovíčko neumí (při překladu na papíře, nebylo v mých silách aby si Junior slovíčka během jednoho dne prozkoušel vícekrát) okruh slovní zásoby se v English me nedokončí pokud jej minimálně 2–3 nezapíšete správně

Výhody pro mě:

  1. nemusím se Juniorovi při zkoušení slovíček věnovat, nemusím u něj sedět a kontrolovat ho, k ničemu ho nutit
  2. nemusím tisknout nové a nové listy na kterých je nutné obměňovat pořadí slov

Jediné co musím připravit slovní okruh (max 10 minut práce, kdekoliv a kdykoliv). Takže ideální by bylo kdyby English me používala celá třída, učitelka by připravila slovní okruh stejně jako si dělá přípravu a nasdílela jej svým žákům. Odpadlo by rozesílání maily, tištění, neustále hledání souborů atd.

Ozkoušeli jsme několik programů, placených i volně ke stažení, ale žádný z nich nevyhovoval ani z poloviny tak jako English me.

Podstatné je, že učení slovíček psanou formou na English me Juniora baví, získat 100% je pro něj hodně motivující. Takže spokojenost je oboustranná.

Co dodat: Čtvrtletní testy z AJ ............. 100% 

Děkujeme celému týmu, který English me! připravuje.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.