Help for English

Seabase Delta

 

Prosím poraďte někdo, kde najdu mouku na palačinku. Chodím stále sem a tam a nic :-(

Vrať se do kuchyně. Jsou tam z kuchyně ještě 2 vchody do jiných místností.

MonasMoon: Prvně si dej žvejku do pusy a pak ji přilep na tlačítko :)

no on uz ju zuje,ale nechce ju vyplut a prilepit na to tlacitko, asi mu moc chuti:)
btw. hele1 preco chces piec palacinky?:)

jenda176: Jsem asi úplně mimo, ale tu mouku nejsem schopná najít :-(
MonasMoon: Palačinky jsou mňam :-D

Zkus prozkoumat police v místnosti za kuchyní.

juhuu konecne vyplul tu sprostu zuvacku a na tretie poschodie, to dalo prace ho k tomu presvedcit:)

Jsem úplně blbá. Celé odpoledne mám pytlík u sebe, ale místo flour jsem přečetla flower a navíc pořád hledám meal :-D :-D

nevíte někdo jak se dá rozpohybovat ten první vlak? hned skoro na začátku. jediný co mám u sebe je kufřík a karta a když skusim dát kartu do toho otvoru tak mi to píše, že ta tam nepasuje. nevim, co jinýho bych tam měla dát.

paneboze cela natesena som isla vybavit novu kartu ked uz som nasla pero a teraz mi to hovori ze mi chyba atrament, si robi srandu nie:)…ehm kde je ten atrament?

V chobotnici.

prue: karta tam pasuje… jde o to, kam ji dáváte. Můžete napsat přesně co zadáváte vy a jak reaguje počítač?

ahahaha v chobotnici, to je dobre, som zabudla ze ked som ju odstrelila tam take daco pisalo :)

Tak se nejak nemohu hnout. Jsem na 70%. Nevim kde sehnat kazetu a vajicko (respektive jak probudit slepici)…

když prozkoumáte slepici, zjistíte, že „spí jako zabitá“
když uděláte bublinu na žvýkačce, praskne to tak hlasitě, že by to „probudilo i mrtvého“.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.