Help for English

Seabase Delta

 

ten heavy metal sem u mikrofonu uz hral ale asi spatne, ptz sem si nevsiml, ze by se dvere otevrely :-)

u dark tunnel zapnout rádio, pustit, a jít ke dveřím.
Prkno na kanon stačí – barrel – hlaveň . v ní je koule, takže prkno – nezapomenout posbírat hřebíky, vypáčit kanón, sebrat kouli

to georgia: vypáčila jsem kanon i sebrala kouli, ale hřebíky nikde nebyly, prkno jsem získala výbuchem… Dá se to nějak napravit? a pořád taky kysnu u té výahové šachty

Lenka: Ne prkno jste nezískala výbuchem. prkno je přibité k palubě. Tím torpédem se sestřelí stěžeň,a z toho pak máte LENGTH OF WOOD. Prkno (plank) je něcojiného.

FISH: Pardon.

Jimmy8: Můžete mi prosím přiblížit, jak je to s tou ztracenou žvýkačkou?

bezva, takže už v tom mám jasno, :-), ještě mě prosím někdo naveďte k tomu disku, jsem pořád na stejným místě jako před 12 hodinama…

ten disk v šachtě musíte nejdřív objevit – použijte dalekohled. Až ho uvidíte a budete vědět, co to je, pusťte dolů tu šňůru s uvázaným magnetem.

ja vim ze barrel je hlaven, ale stejne mi to porad rika, ze to prkno je prilis slabe..

roman: Právě, musíš na to mít něco jinýho, silnějšího, než to prkýnko. Budeš potřebovat kus stěžně.

Jejda, chvilku jsem se musela odhlásit a netušila jsem, že jsem dala špatnou informaci, tak jsem smíchala hrušky a jablka, pravda, na kanon je třeba kus stěžně :oops:
Tak se omlouvám, ještě že je Marek pořád v pohotovosti. :-)

to bude ono, jsem ten disk jen našla, ale neprozkoumala, každopádně se v tom ale plácámm, protože to teď nejde vůbec, budu muset loudnout starší pokus

aha, takze esi sem to spravne pochopil, tak stezen asi kladivem nerozmlatim, cili je na nej asi treba pouzit to maly missile, na nejz ale nemam ty souradnice, ale mam ten disk, na nemz pocitam, ze ty souradnice budou. ted teda akorat nevim, kde si mam ten disk prehrat..(?)

roman: disk si přehraješ na záchodě.

kdybych ten disk měla (pořád nechápu, jak ho vytáhnu), tak bych mazala tuším do 3. poschodí k game machine

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.