Help for English

Seabase Delta

 

sonya: i oblek i ploutve obléknout jdou. Jak zadáváte příkaz, aby si to oblékl?

Ano, tou torpédovou místností myslím tu s tím PC.

Tak já už nevím, asi píšu špatný příkaz. Zkoušela jsem např. throw the pancake on(to) the camera…a nic… :?

dress suit and flippers

Tak už vyřešeno s kamerou :-) , teď ještě sehnat inkoust do pera :?

DRESS se anglicky takto použít nedá. Buď PUT ON THE SUIT, PUT ON THE FLIPPERS a nebo třeba WEAR THE SUIT apod.

aha, díky, už je oblečený, ale chybí asi dýchací přístroj.A nikam jet nemůžu, nemám novou kartu......

Jsem uvězněná ve sprše, protože neumím zastavit vodu :-(

sonya: ale teď jste na místě, kde je toho tolik neprobádaného. Rozhodně odtud nemusíte v nejbližší době nikam jezdit. Snad jen výtahem. V této stanici je několik desítek lokací. :-)

Marek: už jsem objevila ty výtahy a další místnosti, tak zkusím něco objevit.

:-) ach jo

tak mám palačinku a jdu spát

Kde je ten klíč od druhého výtahu? Mám 81% a zatím nic.

Myslím, že na stole v místnosti se seaweed.

Ještěže exituje tohle forum, bez něho bych byla totálně ztracená. A asi budu nejhorší hráč téhle hry, začínala jsm, když forum mělo čtyři stránky a pořád jsem hru ještě nedokončila. Někde se mi asi ztratil barrel z tavern, pokud se teda nepotřeboval na houpačku, a nemůžu se znovu dostat do té místnosti se smetím, kam se lezlo přes ten pás.

Chytila mě žehlička (to se mi doma teda stát nemůže), co s tím? Nejde ani unplugg, ani drop, leave, let… co s ní. Visím na ní a nemůžu nic

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.