Help for English

Seabase Delta

 

Kde sezenu delovou kolu a jak znicim stozar? Respektive kde sezenu ty souradnice?

jak na kameru ?, zkoušela jsem ji přikrýt vyžehlenou foií, oslnit, hodit a nic. prosím o radu

sonya: Jak se jmenuje autor kuchařky?

LEN SCOVER

to má nějakou souvislost s kamerou? nenapadá mě nic..

v tom jménu je ukryto to, co máte udělat – COVER the LENS.
Čím? Tím, co uděláte pomocí kuchařky.

Kameru zakryjete palacinkou.

Kde sezenu delovou kouli a jak znicim stozar? Respektive kde sezenu ty souradnice?

aha, tak jdu udělat tu palačinku. Myslela jsem, že kameru nějak vyřadím tou folií.

souřadnice taky ještě nemám

Bhaal: Souřadnice jsou napsané na dvou místech základny, ale tváří se jako něco jiného. Hledejte dvě třímístná čísla, každé je někde jinde.

Muze byt ta prvni souradnice 199 ?
miss iles 199 :-)

tak to jedno už mám to je na výtahu a druhé musím najít

jo je to 199, ale druhé nemám

MISS ILES, ELEVATOR, 199

když spojíte MISS ILES dohromady, vznikne MISSILES. ELEVATOR se do hry jakoby nehodí, protože je to americké… jenže ELEVATOR je od stejného slova jako ELEVATION. Takže bingo, máte první souřadnici.

S tim ,,miss iles,, = missiles mi to nastesti docvaklo a proto jsem si uz nazacatku napsal to cislo, ale to druhy nevim. Podle fora co jsem zde cetl, to zjistim podle nejakeho teplomeru, ale nepamatuju si, ze bych za celou hru nekde narazil na teplomer :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.