Help for English

Seabase Delta

 

Marek: myslím, že mám staženou novou verzi. Vejce už mám, blow a bubble fungovalo. Teď už hodinu dávám různé příkazy na palačinku a on nerozumí. Cook the/a/ pancake, make the/a/ pancake, bake the pancake. Když jsem chtěla dát věci rovnou do mísy, tak řekl at napřed řeknu co má vařit.

a co vám napíše, když napíšete MAKE A PANCAKE?

Na titulní obrazovce vpravo dole je číslo verze. Jakou tam máte verzi?

I dont know how

vers. 1.0.0.

  1. Neumí palačinky dělat. Kde/z čeho by se to mohl naučit?
    1. Nemáte aktuální verzi, ta má číslo 1.1.0. Možná jste si ji stáhla, ale používáte pořád tu starou.

red, use the cookbook jsem taky dávala.
To je teda smůla, stahovala jsem ji hned na začátku, udělám to teda znovu, snad se mně uložené data neztratí.

když si stáhnu tu novou verzi, tak nejde loudnout rozehraná hra, musím začít znovu? path not found, error 76.

  1. READ THE COOKBOOK stačí.
    1. mohlo se stát, že se ta nová data původně nakopírovala jinam. Pokud byste teď nově staženou verzi nainstalovala PŘES tu původní, pravděpodobně přepíše vše včetně uložených her. Proto je potřeba si uložené hry někam zazálohovat. Pravděpodobně k tomu ale nedošlo. Najděte si někde soubory SAVED1-SAVED4 (přesvědčte se, že nejsou prázdné). DO nově instalované hry nahraďte ty prázdné těmito vašemi uloženými.

Je mozne ze bych byla v patové situaci? jsem v prvnim patre ve vytahu, potrebuju zvykacku na tlacitko, kterou mam ovsem v druhem patre u pásu.Po skluzavce nahoru nechce a vytahem se do jinoho patra nehnu…:-( tak nevim jak ji dostat zpet… :-(mam 64%)

jak to, že se výtahem do jiného patra nehnete? Výtah přeci mezi prvním a druhým patrem jezdí bez problémů, ne?

aha, mate pravdu… moje chyba.. diky :-)

poraďte prosím kde najdu ingoust, díky.

zkus navštívit a prozkoumat octopus uvidis co se bude dít? :-)

a kde je octopus, ještě jsem na něho nenarazila, můžu jen do 2. a3. patra, nemám novou kartu

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.