Help for English

Seabase Delta

 

napíše mi to, že tam slot není a v head office tomu nerozuměl s jakoukoli předložkou.. ale insert card šlo v obou případech a nepsala jsem ani kam..
Teď si lámu hlavu s příkazem na vytažení CDčka .. Už jsem snad použila všechno a ne a ne ho vytáhnout..

Pripevnite magnet na lano a spustite ho do šachty.

postup znám, ale nemůžu přijít na příkaz :-D Magnet mám na laně, disc jsem našla, ale ať zkouším co zkouším, I can't do that.

tak jsem v 99% ale nevím, jak mám odpálit raketu.. snad na to do půlnoci přijdu :D .. začala jsem mezitím hrát apache gold :)

néééé raketa se NESMÍ odpálit. To je celá ta mise, ZABRÁNIT jejímu odpálení. :-D To byste tomu dali. :-)

jak se připoutává ? :oops: :oops:

a startuje? vždy mi to napíše -It doesn´t fit- . :oops: :oops: díky

omlouvám se :oops: už jsem na to přišel :oops: :-) :oops:

ale ted doopravdy- nastoupil jsem do metra, odjel ale co ted?
jsem v koncích :-( :-(

když „odjedete“, metro zastaví v další stanici, v té se můžete odpoutat, vystoupit, a potom zase jet dál. DOkud vám to karta umožní. Až skončí její platnost, musíte si ji dát prodloužit… ale to až později.

děkuji…

jak se „nosí“ kyslíková bomba?

Musí se připojit k obleku.

Ještě jednou (a snad naposled) potřebuji pomoc. Jak se připojuje kysl. bomba k potáp. obleku? zkouším combine hose to hose, combine hose to bottle, combine hose to suit… děkuji. A ještě:Jsem u běžícího pásu. Já říkám -press the switch- a PC mi odpoví -the switch is jammed on right.Maybe if i have something to short the switch with…- . Nevím si s tím rady.

zkuste jiné sloveso než COMBINE. Např. JOIN THE HOSES, CONNECT THE HOSES, FIX THE HOSES apod.

Běžící pás – říká Vám to, že možná, kdybyste měl něco, čím to zkratovat…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.