Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

zamotala jsem se v lese :oops: ale po dohrání seabase delta zatím vše bez nápovědy :D

les zatím nechte lesem… jen zbytečně budete bloudit.

dobrý den… jsou tu indiáni, nevím co po mě chtějí, co mám dělat? achich ach pomoc. děkuji matěj

Kde presne ste ?

na začátku. vždycky potom všude vidím tmu

aha – tak otvorte oči – OPEN YOUR EYES :-D

aha… :oops:

poradí někdo prosím, mam 90% a nevím co za anagram říct duchovi v lese a nebo jak mu říct to, co vím od ohně?

SAY + to slovo od ducha

hmm… moc děkuji, jedno špatně naučené slovíčko, psala jsem pořád sey, což je chyba, teď si to snad budu pamatovat :-D
Velmi děkuji za hru.

Jsem na začátku hry a nevím jak popojít :-( . Jo , je to trapné , ale chtěl bych , aby ste mi sem prosím napsali přímo v angličtině příkaz , kterým mohu popojít.Byli by ste tak ochotní ?

Pokud jste úplně na začátku, tak základní pohyby jsou podle světových stran: go north,…

stačí len písmenko „n“

To já zkouším , ale napíše se mi tam , že je to moc daleko , nebo třeba , že tam nemohu jít ( nevím proč ) , samozřejmě v angličtině.Mi­mochodem děkuji za odpověď.

A prohledal jste tu ležící postavu v tunelu? Je potřeba posbírat různé věci, abyste se dostal dál.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.