Help for English

Seabase Delta

 

tak bohužel ne :-( snad vás neotravuju… čím toho dosáhnu, když se ponořím ?? dík

Kľudne sa pýtajte, ale jasne …:-) Spojili ste už oblek s fľašou ?

co bohužel ne? Jde o to, že nesmíte mít oblek na sobě, jinak na tu hadičku vzadu nedosáhne. :-)

to vím. už jsem se s tím airlockem několikrát ponořil, ale ničeho jsem tím nedosáhl… myslím jako, že to nemělo význam. :-D

Pred Vami je chobotnica – treba ju zabit a vziat ingust. A potom preskumajte okolie. Je tam ponorka a potopeny vrak. Tam na Vas caka kopec uloh.

nevím jak rozjet ten první vlak. Neporadíte někdo? Jsem uvnitř, píšu všemožně vlož kartu, napíše to že se ozývá nějaký mechanický zvuk a nic. A jak se připoutat? Děkuji

a už se mě to podařilo :-)

už asi 2 měsíce mám hru dohranou na 99% :-D jsem na vrchu rakety a nevím, co s ní? …blbé 1% :-D

odjet domů v ponorce.

ježiš aháá :D děkuji

Zajímalo by mě, o čem je hra Seabase Delta a co je cílem.

Prejsť podmorskou základňou, splniť úlohy a zneškodniť terminál na zničenie mesta.

Jsem ve vlaku a vyzkoušela jsem vvšechny možné příkazy (insert the card into the slot, INSERT CARD IN THE SLOT) ale hlásí mi to:
‚Clunk click or you‘re sure to be sick!' Co dál?

Díky za hru!

alena-princess5: To říká, protože jste se nepřipoutala. Doslova to říká. Cvak cvak, jinak budete zvracet.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.