Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

Dobrý den,

zasekla jsem se u několika věcí :/ Nevím, kde seženu juice, nebo spíš jak ho vymámit z kaktusu :D
Pak nevím, čím mám vykopat hrob, rukama to dělat nechce a žádnou lopatu jsem nenašla..
A hlavně mě trápí ta věc z totemu.. od doby, co jsem měla mravence v kalhotech, tak jsem sebrala sparkling jewel a na totemu nic nezůstalo.. nejde mi to vložit do lebky, ani při totálním prozkoumání všeho možného.. zkoušela jsem i „use jewel as a mirror“ a nic :/ už se nad tímhle trápím snad půl dne.. pomoooc prosím :D

kaktus se musí naříznout
lopata je v dole
put jewel in the skull, put jewel in the socket (po jste zkoušela?)

dala bych ruku do ohně, že jsem to zkoušela :D ale asi jsem zapomněla na nějakou předložku, nebo nevím :D .. děkuji, lebka svítí :)

Teď jsem se sekla u ohně.. mám knihu, prach, stick i dřevo, ale když rozdělám oheň, tak nevím, jak přiložit.. zkoušela jsem attach firewood to fire, attach firewood, make a bigger fire a nic :D

tak už jsem provedla rituál a při objevení kouře mi to napsalo, že nezná smoke code.. co to znamená? mám dojem, že už mám všechnoa a všechno jsem prolezla..ale asi ne.. co mi chybí absolvovat? díky :)

ten rituál musíte udělat v noci. Musí hořet oheň, hodíte tam hlínu, začne to kouřit, pak provedete ty kroky z deníku a je to. Objeví se duch.

zkouším throw dirt, flick the stick, wave it a nic :/

mám pocit, že ten rituál u kouřícího ohně má tři kroky. Ne?

rozdělám oheň, přiložím, usnu, hodím prach, udělám formulku se stick a ..nic :-D .. nebo ještě něco je špatně? (O_o)

nemusí se ještě křepčit kolem ohně?

:oops:

jak mám získat od hospodského lahev? co mu přesně říci? děkuji

když si „koupíte pití“, řekne vám, že zadarmo vám dá leda prázdnou lahev.

get a drink, buy a drink…

čau, jsem pořád v tom stanu jako zajatec (asi 5 procent :-( ) a nevím jak dál. vím že indián zpívá něco, že se bude bát jen když uvidí ducha a vím ža ta „blanket“ je duchově bílá… Ale co dál? Prosím pomozte… :oops:

přehoďte si deku přes hlavu a máte vyhráno. Např. napište WEAR THE BLANKET.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.