Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

Aha… :oops: díky

prosim kde jsou oteze? nemuzu je najit :( a cim udelat bubu na krokodyla? diky ;)

otěže jsou na voze. Nemusí se hledat.
No, krokodýl se poleká něčeho, co je z krokodýla…

to bude nejaka ta lebka, zejo? to se mi prave nepodarilo nejak zdolat totem… :( no mi to pise,ze tam oteze nejsou,tak se po nich jeste podivam :)

otěže jsou NA voze. Stačí na vůz vylézt.

Krokouš se bojí něčeho, o čem se jasně píše, že je to z krokouše. Lebka ne. A je to něco, co najdete v apačské osadě.

Super hra…a ještě že je tady toto forum, protože bych nikdy nepřišla na wave it (wave stick nefungovalo). Ufff. :D

Ono by to asi fungovalo na WAVE THE STICK. Jenže když nepoužijete člen, počítač to nepochopí, protože STICK může být také sloveso (přilepit). Musíte se naučit používat členy. Naše nové textovky budou dokonce na používání členů trvat. :-)

Uff, tak konečně i já mám poklad! Hurááá! :-D Ale dalo mi to teda zabrat. A mimochodem, největší patálie byla s máváním hůlkou – zkoušela jsem wave the stick i wave stick, make waves with stick, až v naprostém zoufalství jsem prohledala fórum a zkusila wave it. Ale všechny tyhle hry jsou super, moc se těším na další. A skláním se před Markem, protože tohle může vymyslet jen génius! :-)

tak to musí být nějaká nevyladěná moucha. Netuším, proč by to fungovalo na WAVE IT a ne WAVE THE STICK. IT si pamatuje poslední předmět, takže když před tím bylo STICK, tak WAVE IT vlastně znamená WAVE THE STICK. Někdy na to mrknu. Díky. Jsem rád, že se hra líbí.

Zdravím.Jsem u 72% a nemůžu dál. Nevím, kde je kniha a nevím k čemu je mi likér. Můžete mi, prosím, poradit.

chlast (liquor) musíte dát spícímu Old Cowhandovi… tedy nejdřív ho probudit a pak mu ho dát. Knihu dostanete od něho.

Díky za rychlou odpověď i za tyhle skvělé stránky a Vaši námahu.

prosím o radu s aligátorem. Projela jsem celý fórum a vím, že mu mám ukázat kůži aby se lekl, ale už nevím jak mu to říct.
Zkoušela jsem show alligator a piece of leather, show alligator leather, show him a piece of leather atd… Vždy mi to napíše: The alligator doesn´t seem to be interested. Už mě vůbec nic nenapadá

Zkusila jste mu ukázat kabelku?

Supeeeer… Akurat som tu hru dohrala… vynikajuca… :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.