Help for English

Skusenosti s jednodusenym citanim

 

nemarek,
s radosti jsem si precetla Tvé prispevky.
Zjednodus. cetbu jsem si velice oblibila. Clovek ma super pocit, ze to trosku „umi“…
Chtela bych Te povzbudit tim, ze jsem zacala se 300 slovy v srpnu 2010. Dnes jsem na 1200. – Bohuzel pro me.
Pokud u 1200 slov nerozumis pouze 21 slovum, je cas prejit na vyssi uroven. To rika moje prof. Zda se, ze mas dobrou pamet, je skoda ztracet cas. Cti to, co Te bavi.To je mé krédo.
Ja kupuji knihy i s CD, jelikoz se pokousim o co nejlepsi vyslovnost. Jsem tak trosku puntickarka a stejne postupuji i s francouzstinou. Tu uz ale delam 11 let, takze cetba franc. textu u me uz problém neni. Pripadne to vyzkousej.
Na angl. strankach jsem si nasla diktaty. Pro me je to super vec. Prvni cteni je v klasické rychlosti, potom nasleduje cteni pomalejsi. Ja misto psani diktatu opakuji vyslovnost. Ta jejich je opravdu zretelna.
Drzim pesti a dej zase vedet, jak pokracujes.
:-)
ZDRAVIM I OSTATNI CLENY KLUBU

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.