Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

Howdy :-) , prosím pěkně o radu, jak se dostat do dolu. Mám provaz, ale nevím z kterého místa se spustit nebo z kterého místa vyšplhat. Byl jsem až nahoře na kopci a odnikud mi to nejde. Děkuji

do dolu? Tam vede normálně vchod…akorát je tam tma, takže potřebujete světlo.

Provaz slouží naopak k vyšplhání na skálu. Je tam takové místo, kde když se podíváte nahoru, uvidíte vyčnívající kus skály… tam hoďte provaz a vylezte nahoru.

Dobry večer, prosím ještě o jednu radu. Jsem na 80% a snažím se rozdělat oheň, už jsem tomu věnoval dost velké úsilí a pořád nic. Dřevo jsem nasekal, ale nedokáži ho dát na oheň ani rozfoukat žhavé uhlíky. HELP ME, PLEASE!, už jsem z toho zoufalej. Jinak hra je to skvělá, jen teď mě drobet vytáčí… :-) Děkuji

zkoušel jste BLOW ON THE COALS?

Tak dohráno, prima zábava která chytne a nepustí. Děkuji za hru, moc jsme se u ní bavili.

Dobrý večer, chtěla jsem trochu motivovat vnuka k učení angličtiny. Indiány jsme společně zvládli, ale s Apači to nejde. Máme 57%, naplněnou láhev, rozsvícenou lebku, ale chybí nám kukuřice. Na poli ji neuchráníme před orlem a z hnízda ho nedokážeme dostat. Už jsme přečetli celou nápovědu, ale není tam nic, asi s tím nikdo neměl problém, tak prosíme o radu, díky :-(

orel si kukuřici donese do hnízda… ale tam vás nepustí. Musíte ho odpudit něčím, co funguje „na všechnu okřídlenou havěť“.

Že by kabelka z orlího peří? :-D Tak to zkusíme ještě jinak, díky a dobrou noc

nene, potřebujete lahvičku repelentu.

Sorry, to měl být vtip. Už jsme zjistili, že se nic neopakuje, díky

Jo, kabelku z peří jsem pochopil. :-)

Dobrý den, at hledám jak hledám, nemůžu najít tu správnou nápovědu, kde by bylo 100str. o Apaches.. Nemohl byste sem prosím dát link? Prohledávala jsem diskusní forum, ale to má asi 370 str. na proklikání :-(
Děkuji a omlouvám se za takto stupidní prosbu..

nerozumím… s čím chcete napovědět?

kde je kaktus?

v poušti kousek od jezírka… tam jak je horký písek, kam Vás to naboso nepustí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.