Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

2? To se máte. Já našla jeden celkem rychle a víc ani ťuk. Teda potom jsem našla asi další dva, ale z jiných sérií než první :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 16 lety

taky jsem na 2 :(

Re:

Mááám to, je to možné :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 16 lety

Hledám už 2 hodiny a našel jsem zatím jen 2, ten zbytek ne a ne najít. :-D Zato jsem přišel cestou na pár hezkých písniček, o kterých jsem neměl ani tušení, že na HFE jsou.

Re:

Mým záměrem taky tak trochu bylo, abyste objevili některé pěkné písničky, co tu máme. :-) Nejdřív jsem koketoval s myšlenkou, že dám jen limit dvě písničky ze dvou seriálů, ale to by zase bylo moc lehké. :-) Tak ještě hledejte. Najít se to dá, jak vidíte.

tak po 3,5h hledání to mám :?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Michaela
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana vložený před 16 lety

2? To se máte. Já našla jeden celkem rychle a víc ani ťuk. Teda potom jsem našla asi další dva, ale z jiných sérií než první :?

Re:

přesně tak, mám úplně stejný problém:-(…no nic, asi na to juknu ještě zítra.přeju všem hodně štěstí při hledání!:-)

Tak já to vzdávám, dneska mi to nějak nejde. Kdyby mi chyběl jeden, tak se ještě pokusím, ale takhle..:?
Tak hodně zdaru všem :-)

mám 2 a ten 3. nemuzu najit :?

to je síla

tak další mínus bodík. 1.a 2. část otázky by byla, ale ta třetí ani náhodou.

Dělala jsem co jsem mohla :-) , ale úspěšná jsem nebyla :-(

Můžu se zeptat, já jsem dneska nějaká pomalá a až ted jsem si přečetla úvod.

Nezáleží na tom, jestli zodpovím 16 či všech 20, prostě jakmile jsem na 15 tak to na slosování stačí a to, že bych měla zodpovězeno víc, na mé šanci vyhrát nic nemění? Děkuju za ujasnění, já už fakt nemyslím :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 16 lety

Můžu se zeptat, já jsem dneska nějaká pomalá a až ted jsem si přečetla úvod.

Nezáleží na tom, jestli zodpovím 16 či všech 20, prostě jakmile jsem na 15 tak to na slosování stačí a to, že bych měla zodpovězeno víc, na mé šanci vyhrát nic nemění? Děkuju za ujasnění, já už fakt nemyslím :)

Re:

Ano, přesně tak. Stačí jich patnáct správně a jste ve slosování. Když jich budete mít dvacet, nic to na vaší šanci nemění… i když plánuji malý bonus pro extra úspěšné řešitele.

Tak jsem si říkala, že se na to ještě mrknu a našla jsem další, kterou nemůžu použit dle kritérií do odpovědi. No nejsem já smolař? :? :-D :-D
Na zítřejší otázku se už těším :-)

tak včerejší otázku nemám ani po pár hodinách hledání a odpověď na tu dnešní vím po 5 vteřinách. JJ to potěší. :-D

12. otázka

Heuréka. Našla jsem. Nakonec se to podařilo. Jen doufám, že to je správně :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od funny-filing vložený před 16 lety

12. otázka

Heuréka. Našla jsem. Nakonec se to podařilo. Jen doufám, že to je správně :-(

Re: 12. otázka

Asi se mi v noci lépe přemýšlí, ale dal jste nám zabrat, pane magistře! Nakonec jsem těch písniček našla 6. Ale tři z nich jste asi neměl na mysli.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.