Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

No docela to tam zamumlala, ale rozumět je…Naštěstí :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 16 lety

páni, tomuhle vy říkáte lehký???

Re:

No jasně. :-D Už se nemůžu dočkat těch těžkých :-) Doufám, že nás Marek trochu potrápí..

Může se zaptat, ta ukázka je přímo ze seriálu (odpověď už mám, nechci vyzvídat)? Zazní tam? Nebo je to znělka? :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Může se zaptat, ta ukázka je přímo ze seriálu (odpověď už mám, nechci vyzvídat)? Zazní tam? Nebo je to znělka? :-D

Re:

Vzdycky nazacatku to zazni… s uvodnimi titulky…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re:

No jasně. :-D Už se nemůžu dočkat těch těžkých :-) Doufám, že nás Marek trochu potrápí..

Re: Re:

Budu se snažit. Ale zase je tu tolerance 5 špatných odpovědí… takže to snad nebude vadit. Ale jsem přesvědčen, že s pomocí googlu a YouTube to každý zvládne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Může se zaptat, ta ukázka je přímo ze seriálu (odpověď už mám, nechci vyzvídat)? Zazní tam? Nebo je to znělka? :-D

Re:

Jo, je to znělka.

Mám to!

To jsem si oddechla. Už jsem byla přesvědčená, že budu muset soutěž vzdát hned na začátku.

pekna ukazka zrovna zo serialu ktory sa mi pozdava asi najviac :-D

Wow, what a competition! And finally some more listening, thanks, this looks awesome! :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gab-gab vložený před 16 lety

pekna ukazka zrovna zo serialu ktory sa mi pozdava asi najviac :-D

Re:

no tak to hadam nemyslis vazne…:D ja ked som to 1× pocul tak som sa siel vzdat…tak potom zajtra cakam ze mi o tom seriali nieco povies lebo ho vobec nepoznam…:D

Whoopee!!

Skvělé, skvělé, skvěléé… Jsem maximálně překvapena :)úplně se těším, až vyhraju.. Jen ta první otázka mě dostala.. nevadí, ještě mi jich zbejvá dost :) :-D

Opravdu samé skvělé nápady… Jste prostě úžasný…
Jen se chci zeptat, jestli ty postavy (viz. soutěžní otázka) můžeme vybírat jen z těch seriálů, které jsou napsané nahoře a nebo z jakéhokoliv seriálu, co existuje?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Henda vložený před 16 lety

Opravdu samé skvělé nápady… Jste prostě úžasný…
Jen se chci zeptat, jestli ty postavy (viz. soutěžní otázka) můžeme vybírat jen z těch seriálů, které jsou napsané nahoře a nebo z jakéhokoliv seriálu, co existuje?

Re:

Příště si to radši musím pořádně pročíst, než se na něco začnu ptát. Větou v závorce budiž objasněno… :)

2. otazka

Tak tohle je parádní otázka.
Můžu říct, že znám 6 z těchto seriálů a naštěstí ve 3 je doktor :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 16 lety

Mám to!

To jsem si oddechla. Už jsem byla přesvědčená, že budu muset soutěž vzdát hned na začátku.

Re: Mám to!

Už jsem to chtěla taky vzdát, ale vy jste mě povzbudila, že se to dá najít. A už to taky mááám :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.