Help for English

SECRET SERIES = Little Britain

Komentáře k článku: SECRET SERIES = Little Britain

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

A znate serial? Nebo to taky vidite prvne jako ja a jste nadsenej z toho co jste o LB zatim zjistil? :-)

Re: Re: Re: Re:

Tak to jsem rád, že kromě Lioness se našel ještě někdo, komu tento seriál ‚sedne‘ :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

A znate serial? Nebo to taky vidite prvne jako ja a jste nadsenej z toho co jste o LB zatim zjistil? :-)

Re: Re: Re: Re:

Jak by taky ne xD Koukal jsem na pár videí a válel jsem se smíchy (když jsem rozuměl :))

ja som tiez este v hre … ved uz ked som uhadla zvucku tak to je proste znamenie .. este aj lioness uz ma po tohtorocnej vyhra takze sanca je tym padom 1:71 cim sa rapidne zvysila … takze to uz je jasne .. len dufam ze aj poslem tie odpovede kedze zopar dni ich mam tak ze len som si ich skopirovala a nehladala odpovede kedze sa ucim na skusku ale snad to poslem :) … a samozrejime ze potom to uz aj vyhram to je snad jasne … :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

Inu, měním to před 22:00, ale jelikož je ještě stále 30/5, tak s tím něco uděláme … :-)

Re: Re:

to uz jde mimo me. kdyz jsem videl, ze je otazka uz vymenena, tak jsem sel spat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

A znate serial? Nebo to taky vidite prvne jako ja a jste nadsenej z toho co jste o LB zatim zjistil? :-)

Re: Re: Re: Re:

jj, presne u tohoto serialu bu melo byt varovani, ze se serial nema prehravat pri konzumaci teplych a studenych napoju :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od mig vložený před 15 lety

Re: Re:

to uz jde mimo me. kdyz jsem videl, ze je otazka uz vymenena, tak jsem sel spat.

Re: Re: Re:

taky jsem tyto dvě otázky prošvihla, asi o patnáct minut:) tak přeju těm co se drží, aby nepřestávali:)

Mě teda ty otázky příjdou fakt těžký, tak zatím jen zapisuju a přemýšlím, kde vezmu tolik volna na vyhledávání. :? ..a hlavně kde vlastně mám začít hledat :shock: ale s tím prvním kolem jste to Romane udělal chytře, to mě zatím drží,že jsem to našla :-) jinak bych už to asi vzdala :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 15 lety

Mě teda ty otázky příjdou fakt těžký, tak zatím jen zapisuju a přemýšlím, kde vezmu tolik volna na vyhledávání. :? ..a hlavně kde vlastně mám začít hledat :shock: ale s tím prvním kolem jste to Romane udělal chytře, to mě zatím drží,že jsem to našla :-) jinak bych už to asi vzdala :-(

Re:

No já myslím, že pokud někdo umí s internetem, tak to zase tak těžké nebude… :-)
No a mezitím se s tímto seriálem lépe seznámí a až vyhraje, bude se mít na co těšit a určitě si výhru užije :-)

6-B

Já myslel, že se u otázky 6-B udusim smíchy :-D :-D

U páté otázky tápu. Má souvislost se seriálem Little Britain?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od verku vložený před 15 lety

U páté otázky tápu. Má souvislost se seriálem Little Britain?

Re:

už to mám :-)

Začínám tomuto seriálu konečně přicházet na chuť! „Computer says NO“ :-D :-D :-D

Můžu se zeptat, má soukromá zpráva s odpověďmi obsahovat i hlavičku (jméno, příjmění, adresa…) jako u soutěží pana Víta? A předmět předpokládám Little Britain…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

Můžu se zeptat, má soukromá zpráva s odpověďmi obsahovat i hlavičku (jméno, příjmění, adresa…) jako u soutěží pana Víta? A předmět předpokládám Little Britain…

Re:

Adresu zatím neposílejte. V případě výhry Vás o ni požádám dodatečně.
Do předmětu můžete napsat Little Britain, Secret, Secret Series.
Při zasílá odpovědi prvního kola se mnohým nějak ‚nepovedlo‘ nazvat zprávu SECRET, jak bylo v pravidlech, tak jsem se rozhodl ten subject tak moc neřešit… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

Adresu zatím neposílejte. V případě výhry Vás o ni požádám dodatečně.
Do předmětu můžete napsat Little Britain, Secret, Secret Series.
Při zasílá odpovědi prvního kola se mnohým nějak ‚nepovedlo‘ nazvat zprávu SECRET, jak bylo v pravidlech, tak jsem se rozhodl ten subject tak moc neřešit… :-)

Re: Re:

Diky moc, jdu na to

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.