Help for English

Prostý či průběhový? Cvičení 1/A

Komentáře k článku: Prostý či průběhový? Cvičení 1/A

 

Is he teaching geography

Tak to vidíte, já to prozměnu překombinoval a myslel jsem, že neučí, ale zkouší! Jak úsměvné :-D , takže odpověď no, he isn´t místo probably. Díky za stránky jsou super :-D

taky 40% asi jsem to taky nejak nepochopil hmmm

3× hurá

na 100% :-D

Ja som to tiež evidentne nejako nepochopila :-D ,mala som iba 50% , budem sa snažiť napraviť to

V současné chvíli nefunguje cvičení 1/A ani 1/B ! Komentáře k obrázkům nelze spustit. U otázky 1,2,3 nemám prostor pro odpovědi. Také nefunguje zkoušení slovíček pro jednotlivé odkazy. Zkoušení slovíček funguje pouze v sekci slovník. Já ale jedu postupně v oddíle pro začátečníky a jsem tímto novým jevem velmi zklamána. Taky postrádám základní slovník v nabídce hlavní strany, takže mám na další záložce zapnutý slovníček Google.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od eva.krat vložený před 12 lety

V současné chvíli nefunguje cvičení 1/A ani 1/B ! Komentáře k obrázkům nelze spustit. U otázky 1,2,3 nemám prostor pro odpovědi. Také nefunguje zkoušení slovíček pro jednotlivé odkazy. Zkoušení slovíček funguje pouze v sekci slovník. Já ale jedu postupně v oddíle pro začátečníky a jsem tímto novým jevem velmi zklamána. Taky postrádám základní slovník v nabídce hlavní strany, takže mám na další záložce zapnutý slovníček Google.

Děkujeme za upozornění, všechny zmiňované problémy souvisí s novou verzí stránek.

Tento test se nesprávně naimportoval do nové verze, nyní jsem ho schoval a zkusíme ho zobrazit co nejdříve až bude upravený.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.