Help for English

Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ikonacr vložený před 14 lety

Re:

sákriš… já také vedle… no co budeme se řídit heslem první vyhrání z kapsy vyhání a zítra bude líp :-)

Re: Re:

Chtěla jsem napsat přesně to samé…:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ikonacr vložený před 14 lety

Re:

sákriš… já také vedle… no co budeme se řídit heslem první vyhrání z kapsy vyhání a zítra bude líp :-)

Re: Re:

… ale nějak jsem si nepřečetla celou část diskuse. Takže to mělo být: já mám, ale první vyhrání z kapsy vyhání…:-):-)

hm tak napoprvé nic… sem si tak spočítal, že úspěšných kombinací je nějak 286, počet všech možností 184 000, šance na výhru mizivá :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

hm tak napoprvé nic… sem si tak spočítal, že úspěšných kombinací je nějak 286, počet všech možností 184 000, šance na výhru mizivá :?

Re:

Myslím, že šance na výhru se odvíjí především od počtu soutěžících. Kdyby soutěžil jeden člověk, šance na výhru je 100%, ať vám výpočty vyšly jakkoliv. :-)

Dle diskuse ale lze usoudit, že nesoutěží jen jeden člověk.

Re: Re:

ještě tady na těchto stránkách chybí e-shop :D nezvažoval jste něco takového zařídit?

Re:

Přečtěte si znovu zadání.

Taky špatně, bingo málo kdy vyhraju:-( Mohla bych se zeptat, kolik je celkem soutěžících?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od crazyflower vložený před 14 lety

Taky špatně, bingo málo kdy vyhraju:-( Mohla bych se zeptat, kolik je celkem soutěžících?

Re:

V průběhu soutěže je to vždycky top secret, dozvíme se to na konci. :)

Na začátku soutěže jste poslala tiket, kde jste uvedla 7 libovolných slov z tabulky. Slova/čísla v tabulce jsou odpovědi na otázky, které se budou na této stránce každý den objevovat. Jakmile najdete slovo (odpověď) k určité otázce a je shodné s tím, které jste uvedla v tiketu, získáváte 1 bod. Při dosažení všech 7 bodů vyhrávate – BINGO!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Na začátku soutěže jste poslala tiket, kde jste uvedla 7 libovolných slov z tabulky. Slova/čísla v tabulce jsou odpovědi na otázky, které se budou na této stránce každý den objevovat. Jakmile najdete slovo (odpověď) k určité otázce a je shodné s tím, které jste uvedla v tiketu, získáváte 1 bod. Při dosažení všech 7 bodů vyhrávate – BINGO!

Re:

Vyhráváte samozřejmě, pokud budete první, kdo získá všech 7 bodů. :-)

Re: pro georgii

Držím palce, vyhraj!

Re: Opravdu skvělý sitcom

To ti potom jeden díl zabera tak dvě hodiny, né? :-D

Re: napad

Já bych radši gilmoorovky, výborně ukecanej seriál a navíc na ty dvě se mě kouká líp. Teda aspoň mě :-)

Re: Re: Re: Re: počet otázek

No, zatím pokaždé mimo, s takovou to nevyhraju. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vonty vložený před 14 lety

Re: Re:

ještě tady na těchto stránkách chybí e-shop :D nezvažoval jste něco takového zařídit?

Re: Re: Re:

Ne, na nekomerčních stránkách e-shop? To by pak nebyly nekomerční stránky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.