Help for English

TV-Shows.cz - seriály v angličtině

Komentáře k článku: TV-Shows.cz - seriály v angličtině

 

I like this idea. Budu doporučovat. Have a nice day.

Děkuji moc

Tak z tohoto projektu mám opravdu velkou radost. Pořád jsem ten nákup na Amazonu oddalovala, no a teď už to vlastně nemusím ani řešit. Zbývá si jen vybrat. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jan Siebert vložený před 13 lety

Red Dwarf a Star Trek

Dobrý den, myslím, že takovým Red Dwarfem a Star trekem byste podle mne několika lidem udělali velkou radost, i když třeba ta angličtina v podání Listra z Červeného trpaslíka je na poslech dost náročná (je z Liverpoolu :)).

Re: Red Dwarf a Star Trek

Jo, Red Dwarf a třeba i Stargate, to by se mi líbilo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Těthalka vložený před 13 lety

Re: Red Dwarf a Star Trek

Jo, Red Dwarf a třeba i Stargate, to by se mi líbilo.

Re: Re: Red Dwarf a Star Trek

Nebojte, určitě budou. :-)

Skvělý počin! Ještě když přidáte obtížnost, bude to naprosto dokonalé! Mě by zajímaly „The Vampire Diaries“ a jediný důvod, proč je ještě nemám, je právě nejistota, jestli bych tomu vůbec byla schopná porozumět. Bohužel už mám několik seriálů, kde se vůbec nechytám…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 13 lety

Skvělý počin! Ještě když přidáte obtížnost, bude to naprosto dokonalé! Mě by zajímaly „The Vampire Diaries“ a jediný důvod, proč je ještě nemám, je právě nejistota, jestli bych tomu vůbec byla schopná porozumět. Bohužel už mám několik seriálů, kde se vůbec nechytám…

Re:

Myslím, že s titulky právě tento seriál není tak obtížný. Pokud jste na úrovni okolo B1, myslím, že byste neměla mít větší problémy s porozuměním.

Super:) Určitě služeb později využiju:)

To je skvělá zpráva. Jdu objednávat. :-) :-) :-)

Úroveň

Výborná myšlenka, díky! Přimlouvala bych se přidání obtížnosti.

je objednavanie pristupne len z Ceskej republiky alebo sa da aj zo Slovenska? prip. aka by tam bola cena?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 13 lety

je objednavanie pristupne len z Ceskej republiky alebo sa da aj zo Slovenska? prip. aka by tam bola cena?

Re:

Na Slovensko je problém s podstatně vyšším poštovným i poplatky za převod peněz do české banky. Přesnou cenu za dodání nyní neznám, často se to mění. BUde-li zájem, určitě to můžu zjistit.

4.rada IT Crowd?

Dobrý den, budete mít i 4.radu podle me nejlepsiho serialu ze vsech? :)

Jinak k anglictine v serialech:

Big bang – prijde mi celkem srozumitelna, nejjednodusi postava Raj+Howard

Red Dwarf – dost obtizna predevsim Lister (Shut up vyslovuje jako šut up) :)

Friends – celkem obtizne ale ne u chandlera kde je poznat ze neni z usa ale z kanady

The IT Crowd – pro me asi nejlepsi anglictina a super vyslovnost i presto ze Chris O Dowd (Roy) je Ir :D

to je opravdu bezva nápad!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od austin vložený před 13 lety

4.rada IT Crowd?

Dobrý den, budete mít i 4.radu podle me nejlepsiho serialu ze vsech? :)

Jinak k anglictine v serialech:

Big bang – prijde mi celkem srozumitelna, nejjednodusi postava Raj+Howard

Red Dwarf – dost obtizna predevsim Lister (Shut up vyslovuje jako šut up) :)

Friends – celkem obtizne ale ne u chandlera kde je poznat ze neni z usa ale z kanady

The IT Crowd – pro me asi nejlepsi anglictina a super vyslovnost i presto ze Chris O Dowd (Roy) je Ir :D

Re: 4.rada IT Crowd?

Ano, čtvrtou sérii IT Crowdu určitě doplníme.

skvělý nápad! moc pěkné! ať se daří! :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.